2733
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6489 بازدید | 306 پست

حتما برو عزیزم بهترین شغله واسه خانوما. مشکلاتتون با روانشناس حل کن تو میتونی. قوی باش همینطور که تا الان با این شرایط سختت تونستی قبول بشی بقیه اش رو هم میتونی

خوب ميشي فوقش روزهاي اول تدريس دارو مصرف كن 

ولي از الان يك سري كارها ب ذهنم ميرسه برات خوب باشه انجام بدي

سعي كن رفت و امدهات با اتوبوس باشه

توي اتوبوس با بغل دستي ها يكم صحبت كن يا يك سوال ساده بپرس

زياد توي خونه نمون

برو توي پاساژهاي مختلف بگرد و از مغازه ها قيمت بگير

از روي كتاب بخون و صدات رو ضبط كن و گوش بده

يا اينكه درد دلهات رو بنويس روي كاغذ بعد از روش بخون صدات رو ضبط كن و بارها گوش بده

و خيلي كارهاي ديگه ك بهت كمك ميكنه

مث ورزش و پياده روي 

كوهنوردي

يا اگه در توانت باشه باشگاه وقتي بهتر شدي بري باشگاه شايد الان نتوني

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کسی که دستش به چیزی نمیرسه تلاش و زحمت بقیه رو بی ارزش میکنه تا اعصابش اروم بشه شما ناراحت نکن خودتو ...

دقیقا همینه 

فرهنگیان چند تا غول داره الان تازه براش منابع جدا هم گذاشتن مصاحبه هم سفت و سخت

دقیقا همینه  فرهنگیان چند تا غول داره الان تازه براش منابع جدا هم گذاشتن مصاحبه هم سفت و سخت

اصلا ازمون هم قبول بشی مصاحبه واقعا واقعا واقعا سخت میگیرن

دانشجو معلم🌱 متعهد و متاهل❤
2740
رتبه یک هزار اوردن راحته؟ تازه از غار اومدی بیرون؟😐😂

رشتت چی بود؟من تجربی و خواهرم انسانی کتابای اونو میدیدم در مقابل درسای من خیلی آسون بود

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
خوب ميشي فوقش روزهاي اول تدريس دارو مصرف كن  ولي از الان يك سري كارها ب ذهنم ميرسه برات خوب با ...

با ادم هايي بايد در ارتباط باشي ك ارتباطت مداوم نيست 

يعني با غريبه ها

مث اوناي ك توي اتوبوس هستن توي مطب دكتر … ك فرصت برا حرف هست اما فقط يكبار ميبينيشون 

با بچه هاي خيلي كوچيك مثلا ٣ ساله حرف بزن و در ارتباط باش تا تمرين كني  حالت بهتر بشه و بعد بتوني با ادمهايي ارتباط بگيري ك بيشتر توي زندگيت هستن 

خیلی خوب زدی ماشالله❤️نهایی فقط کتاب درسی خوندین یا کتابای دیگه هم استفاده کردین؟ 

قربونت نه کتابای دبیرستانمو خوندم‌

من خوندم مفهومی بود ینی تجزیه و تحلیل میکردم صرفا حفظ نمیکردم ینی تمام درسارو فک کن من مثله ریاضی خوندم 

حالا روش مطالعه فرق داره ممکنه شما یه طور دیگه بخونین

معلمم تعریف میکرد یکی از شاگرداش چندین ساله مونده پشت چون دعوت به مصاحبه میشه ولی مصاحبه رد میشه

اینکا رد میشه حتما رتبش نرسیده وگرنه اگه مشکلش مصاحبه بود کد میخورد

رشتت چی بود؟من تجربی و خواهرم انسانی کتابای اونو میدیدم در مقابل درسای من خیلی آسون بود

انسانی اینجوریه که هم حجم کتابا زیاده هم تعدادشون 

بجز دینی و زبان همه کتاباشون تخصصیه

سطح کتاب درسی همیشه پایین تستای کنکورو ببین شما

اصلا سختیش قابل توصیف نیست  دقیقا همینو میگم باید خودم درست بشم

میفهمم

برو خودتو به چالش بکش،نه تنها برای معلمی،بلکه بخاطر خودت بهتره که درستش کنی

ایشالا موفق باشی   

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
2706