2752
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6552 بازدید | 306 پست

به هیچ وجه من الوجوه انصراف ندین

اول از همه برین پیش یه تراپیست خوب

دوم از همه کلاس های فن بیان اساتید خوب رو شرکت کنین

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره راحته تو راست میگی😂😂

نه پس تو راس میگی  دیگه از نزدیک دو سه نفرو دیدم که تلاش آنچنانی نکردن و با رتبه ی هزار انسانی دبیر شدن   

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2731
الان دیگه هرکی میره انسانی راحت فرهنگیان قبول میشه کجا آرزوی خیلیاس!!!دختر همسایمون دی ماه پارسال کن ...

اصلانم اسون نیست بعضی شهرها تا سه رقمی فقط قبول میشن فکرشو بکن یکی رتبش هزاره ولی قبول نمیشه ولی بعضی استانا با رتبه متوسط قبول میشن 

سلام عزیزدلم  ممنونم 😍 اره هنوز نرفتم انشاءالله خوب بشم 🤗

نگران نباش خوب میشی حالت بخاطر این بوده تنها خودت بودیو خودت بخاطر همین از ادما گریزونی ولی دوستای خوب پیدا میکنی همکارای خوب انشالا یه عشق پاکم نصیبت بشه و خوشبخت بشی تا بدونی زندگی خوبیاشو داره🌱

دانشجو معلم🌱 متعهد و متاهل❤

گلم درجه اول روانشناسی اگه هزینه نداری و نمیتونی کتاب های مربوطه....حتی اگه هزینه خرید کتاب نداری برنامه کتاب راه رو بگیر که کتابای صوتی و پی دی اف رو داره با هزینه کم...برنامه castbox رو هم بگیر کلی پادکست های خوب داره  یکی از پیشنهادای من پادکست کتابراه مجتبی شکوری هستش گوش بده ویدیو باز و رادیو راه هم خوبه

موفق باشی به راهت ادامه بده و کم نیار😊

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
رتبه یک هزار اوردن راحته؟ تازه از غار اومدی بیرون؟😐😂

کسی که دستش به چیزی نمیرسه تلاش و زحمت بقیه رو بی ارزش میکنه تا اعصابش اروم بشه شما ناراحت نکن خودتو🌱

دانشجو معلم🌱 متعهد و متاهل❤
2706