2737
2739
عنوان

دختره هی شوهرمو دستمالی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 7370 بازدید | 136 پست
شماها كه انقدر حساسيد چرا شوهر ميكنيد

برای حرص دادن خودشون.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

دقیقا زنه عکاس ما همش از شوهرم تعریف میکرد بهش دست میزد تا عکس میگرفت میگفت داماد چ قشنگ افتاده

منم پشم

🤣اصلا انگار نه انگار من عروسم توهم خوشگلی دارم 

من ناراحت نشدم ولی کلا همش از شوهرم تعریف میکرد😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر بعضیا راحت برخورد میکنن☹️😑😑🙄اتفاقا کارشون خیلی زشته من اگه شوهرم بود اجازه نمی‌داد چون مذهبی هستش، درضمن من متوجه نشدم شما عروس و داماد بودین یا همینجوری رفتین آتلیه؟ 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

من عکاس بودم ی زمانی 

باید ژستتونو درست کنیم 

ژست و لباستونو درست نکنیم عکساتون زشت شه ک میگید طرف یکم کار بلد نبود 

درستتون کنیم میگید وای دستمالی کرد 

خجالت بکش دختر 

ایتهنه پسر ریخته کی میره روز دامادی طرف به طرف نخ بده ی چیزی بگو بگنجه باور کن اختلال شکاکی داری

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

خواهر من عکاسه آتلیس با همه عروسا سر همین ژست گرفتنا مشکل داره 🤣🤣😂😂😂😂میگه یه جوری نگام میکنن انگار قاتلم😂

قوم شوهر مثل درخت کنار توالتن🌴🚽 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایه شون نشست 😂 
2738

چی داری میگی عروس خانم برو خدارو شکر کن من 14تا سکه زدم واسه خانمم تازه عروسیم نگرفتیم چون هزینه اضافی بود دادیمش ماشین انداختیم زیر پامون رفتیم ماه عسل و برگشتیم الان خیلیم زندگی خوبی داریم انقدر سخت نگیر به شوهر بدبختت

من عکاس بودم ی زمانی  باید ژستتونو درست کنیم  ژست و لباستونو درست نکنیم عکساتون زشت شه ک ...

چرا باید دست بزنید خب نشون بدی خود طرف می‌فهمه نفهم که نیست☹️😑ما آتلیه رفتیم هیچ اینجوری نبودن خیلی هم مؤدب و محترم برخورد کردن، استارتر درست میگه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩