2737
2739
عنوان

شوهر های شما هم اینجوری میکنن؟😔

298 بازدید | 22 پست

شوهرم فقط گوشت و برنج میخوره یا اگه بعضی وقتا سنبوسه درست کنم یا فلافل دیگه هیچی نمیخوره از وقتی با هم شدیم هیچی نمیتونم بخورم یه چیزی میگه حالمو بهم میزنه یعنی هرچی بخام بخورم یه چیزی میگه الان هیچی نمیتونم بخورم حتی همون گوشتی که خودش میخوره همش حالت تعوع دارم یه شب ژله درست کردم گفت اینا چین میخوری حالمو بهم زدی مگه کسی میخوره از اینا چند شب پیش پارک بودیم رفتم ذرت مکزیکی گرفتم امدم بخورم دیدم گفت وای چطور دلت میخاد بخوری اینو باید بندازی سطل آشغال منم حالم بد شد وقتی امدم خونه بالا اوردم بعد گفت بخاطر همون آشغال های که میخوری تو آشغال خوری خلاصه که خیلی بهش میگم نگو چون بعدش نمیتونم هیچی بخورم حتی آب اما انگار نه انگار یکم زیاد شد خاستم کامل توضیح بدم 

یکم پیش گشنم شد چون شام نتونسم بخورم سیر بودم منم نودل درست کردم امدم بخورم دیدم یه نگاه بدی کرد حالم از نودل ها به هم خورد قبلا که میدید عق میزد یعنی که کثیفه الان که خیلی گفتم نکن با نگاهاش حالمو بد میکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

بد غذا بود نه در حد همسر شما، یه کم کولی بازی درآوردم، براش قیافه گرفتم گفتم دوس نداری نخور لازم نیست نظر بدی، دیگه خوب شد

اولش با ملایمت رفتار کردم، صحبت کردم خیلی فایده نداشت

امسال میشم physiatrist :)

تو بیچاره ای که به حرف اون گوش میدی 

عین شوهرمنه ولی من میخرم میخورم هرچیم بگه نخور بدبخت سس برا سلامتی بده اون بده فلان چیز آخ هست کو‌گوش شنوا تاکی به حرفشم اصلا دوست کلفت باش

خانوادشم همینجوری ان ؟   در هر صورت خساست که بنظر نمیاد چون میگی غذای سنتی اوکیه.   شاید و ...

نه خانوادش از هرچی میخورن اما این نه همش با اونا هم دعوا داره خونشون غذا نمیخوره 

2706