2737
2734

خواهر بزرگترم یه خاستگار داشت کلی افاده ای

گفتن ما میاییم خدمتتون اما اینا نیومدن 

بعد مدتی   ما فهمیده بودیم رفتن خاستگاری دختری دیگه اما اون دختره ردشون کرده بود.

بعد ها  باز تماس گرفتن خواهرم گفت اصلا قبول نمیکنم مگه من غرورمو سر راه اوردم اینا هی بگن میخواییم بیایم اما برن سراغ یه دختر دیگه 

خلاصه مامانم اصرار پشت اصرار انقد خواهش کرد که من این خانواده رو دوست دارم که دل خواهرم  راضی شد 

اینا اومدن و رفتن دیکه سراغی نگرفتن یعنی برای بار دوم بی خبره بی خبرررر حتی مثلا  زنگ نزدن بگن نپسندیدیم 

تا امروز  که فهمیدیم رفتن  خاستگاری  دختر  همسایه که دوست بچگی ماست

ما که زیاد برامون مهم نیست اما مامانم داره دق میکنه میگه من خیلی این خانواده رو دوست داشتم  راستش دلم برا مامانم میسوزه  من که تا پای نامزدی رفتم  پسره خیانتت کرد خواهر متاهلمم زندگیش انقد داغونه  افتاده سر زبون عام و خاص 

خواهرای دیگم هم اینجوری  هم وضع مالی مون خوبه هم ابرو داریم اما نمیدونم چرا نمیشه 

هعییی گفتم بیام درد دل

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱

ببخشید چون مادرت بی فکره. معنی نداره چون اون خانواده رو دوست داره دخترشو کوچک کنه. به نظرم میاد مادرت ازاین بلاها سر همتون به نوعی اورده

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به درک که نیومدن لیاقت نداشتن

خیلی ناراحتم نه  برای این پسره ی بی شعور 

برای شانس خانوادمون که انقد بدبختیم

ببخشید چون مادرت بی فکره. معنی نداره چون اون خانواده رو دوست داره دخترشو کوچک کنه. به نظرم میاد مادر ...

مامانم عاشق داماده میگه به هر طریقی شده شما ازدواج کنید که خوشبخت بشید

این خانواده خیلی بی فرهنگن که زنگ نزدن جواب بگیرن و با شخصیت شما بازی کردن.معلومه که آدمای منفعت طلبی هستن .شما باید خداروشکر کنید که با اینا وصلت نکردین با این رفتارشون

2738
توکلت به خدا باشه عزیزم.میدونم شرایطتون خیلی سخته ولی دنیا همینه .هیچکسی تو این دنیا نیست که از زندگ ...

همیشه به یاد خدا هستیم خانوادگی نماز هم میخونیم اما نمیدونم  این چه حکمتیه چه قسمتیه

این خانواده خیلی بی فرهنگن که زنگ نزدن جواب بگیرن و با شخصیت شما بازی کردن.معلومه که آدمای منفعت طلب ...

خدا ازشون نگذره 

عزیزم تنها نیستی ماهم ۴تا خواهریم یکیش شوهرش بیکار ،،دومی عقد کرد خیانت دید الان تو مرحله جدایی ولی پسره طلاق نمیده معلق مونده دو ساله،،،منم شوهرم بی پوله مستاجریم مادرشوهرش بیشعورررر،،،فقط ابجی بزرگم خوبه خداروشکر  چقدم خواستگار داشتیم ولی شانسسسس

مامانم عاشق داماده میگه به هر طریقی شده شما ازدواج کنید که خوشبخت بشید

همین دیگه. به هر طریقی یعنی چی؟ازدواج خوشبختی نیست. ازدواج با ادم درست خوشبختیه. خدا مادرت رو به راه راست هدایت کنه

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

خواهر منم یه خواستگار این شکلی داشت پسره اومد خواهرمو دید بعد رفتن ده روز بعد زنگ زدن و کاشف به عمل اومد رفتن یه جای دیگه خواستگاری و اونا ردشون کردن ،مادر پسره هر چقدر به مامان و خواهرم اصرار کرد که بزارید بیایم قبول نکردن به مامانتونم بگید غصه نخوره ادمای این شکلی حتی اگه با کسی وصلتم کنن باعث ناراحتی و اذیت طرف مقابل و خانوادشون میشن خوشحال باشید که با همچین خانواده ای وصلت نکردید کسی که بزرگترش اداب معاشرت بلد نباشه ببین بچش چی از اب دراومده

عزیزم تنها نیستی ماهم ۴تا خواهریم یکیش شوهرش بیکار ،،دومی عقد کرد خیانت دید الان تو مرحله جدایی ولی ...

الهی هر چه خیر است

2706