2737
2739

حذف تاپیک نباید ب عهده خودمون باشه ؟ 

اینقدر امنیتیش کردین ک انگار ن انگار روزگاری خودمون این تاپیکو زدیم ؟؟؟ 

حیف ک زندگیمو ریختم کف اینجا . و گرنه میرفتم 

ولی مجبورم تا حذف تاپیکام بمونم 

لعنت ب اون روز نحس ک اومدم و با اینجا اشنا شدم 

این کاربریم نه ها 

اون کاربری دیگه ام از سال 99 اینجام و ریز جزپیاتم اینجاس 

لااقل بیشتر حذف کنین 

اخه روزی یدونه اونم تعطیلات نه و .... 

واقعا حق ما این نیست .... 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

مونا تهرانی صاحب این سایته؟ 

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

کاربران گرامی 🛑

توجه کنید تا الان به لطف کاربران محترم ۲ تاپیک اعتراض زده شد و به خاطر گزارش کاربران مخالف تاپیک تعطیل شد !!

شما هر چقدر هم تاپیک بزنید و پربازدید کنید آخرش مخالفانی پیدا میشن و گزارش میزنن برای تاپیک تون و تمام زحمات شما هدر میره 

و درضمن شما هایی که الان اعتراض میکنید اینو بهتون بگم که جز هشیار کردن کاربران سایت کاره‌ دیگه‌ای نمیکنید چون خانم تهرانی فقط صبح روز های اداری روی سایت هستند و آنلاینن و اون موقع وقت ایجاد کردن تاپیک اعتراض هست نه الان !! شما الان باید متحد شید ، هماهنگ شید ، تعداد معترضین رو زیاد کنید و همه تون با هم سر ی ساعت مشخص تاپیک اعتراض بزنید تا نتیجه داشته باشه 

اینو کسی بهتون میگه که ۹ ماه پیش خودش و دوستاش و کاربران گرامی سایت همراهیش کردن و سر ساعتی که خانم تهرانی آنلاین بودن تاپیک اعتراض زدیم همه هر ۶ سهمیه تاپیک مون رو وقتی خانم تهرانی آنلاین بود تاپیک اعتراض زدیم و خانم تهرانی در جواب اعتراضات ما تاپیک زد و حرف هاشون رو به ما زدند 

و ی نکته هم بگم اینکه اعتراض میکنید اول اینکه نی نی یار ها رو اصلأ تگ نکنید و یا داخل تاپیک های دیگر کاربران اعتراض نکنید فقط تاپیک های خودتون یا مشابه خودتون و در صورت تکرار تعلیق میشید 

موفق باشید 🌹🌹

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مونا تهرانی صاحب این سایته؟ 

مدیر نی نی سایت بخش تبادل نظره

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2738

اره واقعا زندگی خصوصی اینجا راحت لو میره

من یه آشنا اینجا پیدا کردم ولی بنده خدا خودش نمیدونه

خیلی زندگی سختی داره اصن باورم نمیشه💔

قد:۱۷۵    وزن اولیه ۹۴    وزن فعلی ۷۰    وزن هدف ۷۰   و تامامممممممممممممممم😄💪🏻💪🏻
برام سواله چی مینویسن که زندگی شون به خطر میافته یا آبروشون میره یا شناسایی میشن واقعا برام سواله&n ...

درد دل میکنن

2706