2733
2734
عنوان

خانوم مونا تهرانی ...... پر بازدید کنید بچا

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 46 پست
اره واقعا زندگی خصوصی اینجا راحت لو میره من یه آشنا اینجا پیدا کردم ولی بنده خدا خودش نمیدونه خیلی ...

باز خوبه تو نرفتی بگی 

من دختر خاله سلیطم اون کاربریمو پیش مامانم لو داده 

البته چون دروغگوعه مامانم زیاد باور نکرد 

رفته گفته جلو دخترتو بگیر 

داره جار میزنه تو سایتا 

ولی به هرحال همش شک داره بهم 

تاپیکام زیاده 

سر حرفای مسخره و الکی منو یه ما ه تعلیق کردن 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاقبل این موضوعا نمیدونستم مونا تهرانی کیه

همچنین

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

چرا یکی حضوری نمیره نی نی سایت اعتراض کنه؟ 

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
2731

دوستان چرا با هم متحد نمیشیم تاپیکای همدیگرو حذف کنیم گزارش بزنیم ؟ 

اینا ک ب حرفمون گوش نمیدن 

لااقل یر ب یر میشیم و گورمونو گم میکنیم ازینجا 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
اره دیدم ولی خب مگه چیه که بخاطرش آبرو بره یا زندگی ها بهم بخوره

بعضی خانواده ها سختگیرن عزیزم 

چرا یکی حضوری نمیره نی نی سایت اعتراض کنه؟ 

مگه نینی سایت شرکت اینا داره ؟

یه تاپیک صبح بزن مونا تهرانی تگ کن بعد نظر سنجی باشه قفلش کن ببینم چند نفر موافق حذف تاپیک هستن چندنفر نیستن

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
اره دیدم ولی خب مگه چیه که بخاطرش آبرو بره یا زندگی ها بهم بخوره

از اتفاقاتی که داخل زندگی شون رخ داده گفتن و احتمال شناسایی شدنشون از طرف آشناهاشون وجود داره

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
کلا هفته ای سه بار حذف میکنن، هر روزم فقط دو ساعت و نیم وقت داری. اگه یه وقت یادت بری دیگه میره تا چ ...

اره من اینار 3 تا فرستادم فقط یدونه حذف کرد 

هعیییی 

مگه نینی سایت شرکت اینا داره ؟

بله داره تجریش تهران

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

چرا حذف تاپیک ب عهده خودمون نیس؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
چرا حذف تاپیک ب عهده خودمون نیس؟ 

چون بازدید سایت میاد پایین 

شووخی ک نیست 

هر چی سرچ میکنی ی نی نی سایتم میاد کنارش 

2706