2737
2734

بچع ها زگیل کف پا داشتم لیزر کردم نرفت تا ی ماا نمیتونستم راه برم پوست موز مالیدم نرفت قطره میخچه زدم نرفت خیلیکارا کردم تا چند سال درگیر بودم تا اینکه تو همین سایت خوندم یکی دعا گرفته رفته منم رفتم پیش دعا نویس دورشو خط کشید با قلم باور نمیکنید شاید سه چهار بار رفتم دعا نوشت ولی تا یه ماه نشده همش از بین رفت بچه ها من انقد تو این سع سال جوراب پام بود کف پلم پوسته میداد خسته شده بودم دیگه  اعتمادبع نفس نداشتم منم نذرکردم اگه رفت همین جا  بنویسم که اگه کسی مشکل منو داشت یک روزی براش دعا بگیره

میخوام اینو بدونی بدتو کسی نمیگیره جاتووو 🤫
یکبار لیزر کردی؟ چون منم داشتم هفته پیش رفتم لیزر کردم، چقد بد چرا با لیزر رفع نشد؟ 

بله یکبار لیزر نمیدونم چرا مثل کنه میومد حالم از پام بهم میخورد وقتی پای یک نفرو میدیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر منم کل دستاش زگیل داشت با هیچ درمانی نرفت از ی شخص مومن 20 سال پیش دعا گرفتن ک گفت شبی ک ماه کامله باید اعمال دعا رو انجام بده و دقیقا روز بعدش زگیلا رفتن هنوزم برام عجیبه هر وقت میگم ب اینچیزا اعتقاد ندارم این موضوع یادم میاد 

2742
بله یکبار لیزر نمیدونم چرا مثل کنه میومد حالم از پام بهم میخورد وقتی پای یک نفرو میدیدم

خدا کنه واسه من بره، 20 تا زگیل کف پا داشتم، گفت شاید با یکبار نره ممکنه دو بار نیاز باشه

چه دعایی هست؟

خواهر منم کل دستاش زگیل داشت با هیچ درمانی نرفت از ی شخص مومن 20 سال پیش دعا گرفتن ک گفت شبی ک ماه ک ...

وایی ایشالا ک بره ولی من ندوستم دعاش چی بود

2740

جدی ؟ من اول روی انگشت اشاره راستم در اومد قطره زدم زخم شدو .... خیلی اذیتم کرد ولی رفت حالا رو همون دست راستم رو چهار تا از انگشتام در اومده

به قول مولانا: نه تو آنی که همانی...نه من آنم که تو دانی ✌🏻
جدی ؟ من اول روی انگشت اشاره راستم در اومد قطره زدم زخم شدو .... خیلی اذیتم کرد ولی رفت حالا رو همون ...

اره عزیزم برای من بادعا رفت جون خیلی سختی کشیدم اومدم اینجا تاپیک زدم

خواهر منم کل دستاش زگیل داشت با هیچ درمانی نرفت از ی شخص مومن 20 سال پیش دعا گرفتن ک گفت شبی ک ماه ک ...

اره عزیز جکمت خدا رو ببین