2752
2739
عنوان

گوشی خواهرمو گشتم یه چیزایی دیدم که‌..😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5378 بازدید | 131 پست

همجن. سگرایی دختر یا پسر؟ 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا ب روش نیار ک گوشیشو دیدی بنظرم با مشاور صحبت کن اون بهت میگه چیکار کنی 

یع روزم ازش بخواه دوستای صمیمیشو دعوت کنه خونه ببین با چع کسایی میگرده

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻

والا منم یه بار این اتفاق افتاد واسم

از در نصیحت وارد شدم یه مدت خوب بود باز برگشت ب همون وضع 

البته فیلم ندیدم ، چتایی ک توش از اصطلاحات خیلی زشتی استفاده شده بودن 

از در عصبانیت وارد شدم نشد

دیگه الان ولش کردم امون خدا

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂

واقعااا بعضیارونمیفهمم فضولی چیه به عنوان بزرگتر

نظارت کرده

بیچارگیو این همه فسادنشانه روشنفکری بعضی ادمهایی بی عقله

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2740

تو اینستا خیلی زیاده و بلاگر هم هستن 

و این ک یجورایی انگار همه گیر شده و خیلی از بچه های الان بهش فک میکنن و شاید واقعا ل،،ز نباشن

اما بنظرم نگاه کردن این فیلما روش تاثیر میذاره ناخودآگاه گرایش پیدا مبکته

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

شاید از روی خیالبافی یا کنجکاوی باشه شاید هم تو مدرسه چیزی دیده یا حرفی شنیده . خلاصه که ما اینقدر از این موارد بدتر تو مدرسه ها دیدیم و شنیدیم که اینا برامون عادیه .بچه ها تو سنین نوجوانی به شدت میل جنسی شون بالاست و بعضی خانواده ها هم خیلی ستخگیرن و بچه ها غیر از هم جنس خودشون به کسی و جایی دسترسی ندارن و ...

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

ولی میدونید اکثرا چیزی نیست

خواهر شما سنش کمه قطعا کنجکاوه و چون تا حالا با جنس مخالف رابطه ای نداشته ممکنه براش یکم عجیب باشه و ترجیح بده همجنس خودشو تو این حالت ببینه نه جنس مخالف که هنوز براش ناشناختست

🦦