2733
2734

مامانم از وقتی که امروز خواب بودم هی غر زد اعصابمو خورد کرد

هی میگه فلانی خوبه تو هیچی باد نیستی تو هیچی نیست فکر میکنه همه خوبن جز من ، من دارم فقط اشتباه میکنم 

هیچوقت ازم راضی نیست

سر غذا داشتم صبحونه میخورم انقدر غر زد عصبیم کرد اعصابم خورد شد به دفعه دستمو هل دادم بشقابا افتادن شکستن 

ولی اروم بود هیچی نگفت گفت برو اتاقت🥲

الانم نمیدونم چرا این انفاق افتاد دلم نمیخواست بیوفته نمیدونم چرا یهو دیوونه شدم اینکارو کردم پشیمونم نزدیک پریودمم هست خیلی عصبیم

با خود پیمان بستم، تا در نا امیدی و امید ، یاد آورم خدا هست🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نباید مقایسه کنه، کارش اشتباه بود

شمام حق داشتی قاطی کنی

بی خیال

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2740

واقعانسل جدیداصلاحرمت واحترام نمیفهمن زمان مابی احترامی بح پدروومادرقبح داشت حالاراحت میگه مادرابعضی وقتارومخن ،البته یه روزی خودتون مادرمیشین واونموقع به شماهم همچین میگن

2706