2737
2739
عنوان

میخوام سیبیلامو بزنم

606 بازدید | 18 پست

یه بسته کرم موبر صورت خریدم بهشم حساسیت ندارم

سیبیلا رو خوب میبره از ته؟

حوصله آرایشگاه ندارم

واسه تولدم که بند انداخت سیبیلم زخم شد

وکسم حال ندارم

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

تیغ ابرو 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

نه خوب نیست با تیغ ابرو بزن

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.
تیغ که خیلی بده، سبز میشه جاش 

اگر کرکی باشه نه من خیلی ساله ژیلا میزنم تازه دیروز رفتم تیغ ابرو خریدم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
بند که زخم نمیکنه 

چجوری بند میندازین من جاهای دیگه ی صورتمو در حد تست بند انداختم اشک از دو چشمام میومد و اصلا قابل تحمل نبود واقعا مثل یه زنی که زایمان میکنه درد داشتم اون لحظه واقعا مثل شکنجه میمونه نمیدونم‌بعضیا چجوری بند میندازن از اون موقع تا به حال فقط با تیغ سیبیلامو‌میزنم سالی یکبارم صورتمو با تیغ ابرو میزنم خیلی ام‌راحته 

مراقب باش نسوزونه برا من یبار با کرم سوخت

الان با تیغ میزنم راحت

سبز و زیاد ‌و فلانم نمیشه

البته من فقط پشت لبمو میزنم

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2706