2733
2734

واقعا چرا مردا اول دوستی حرف از رابطه میزنن 

اگه رابطه نباشه کلا کات میکنن ینی بنیان دوستشون براساس رابطه هست نه آشنایی برای ازدواج 

بخدا من چقدر سعی میکنم عاقل و منطقی باشم تو رابطه 

نه انتظاری دارم از طرفم که خرجم کنه اونوقت خودش رابطه میخوادخیلی خسته شدم از خدا گله میکنم که چرا چنین مرد هایی رو سر راه زندگیم قرار میده ولی مقدرات ازدواجم رو فراهم نمیکنه ؟!!! 

لطفا اگه کسی تو این شرایط قرار گرفته بود و الان ازدواج کرده نظرش رو بگه 

من از ازدواج سنتی هم میترسم و هرچی آدم بهم معرفی شده خیلی سطحش پایین بوده و دلم میخواست قبلش ی آشنایی و دوستی داشته باشم برای ازدواج اما همشون رابطه میخوان 

لطفا منو راهنمایی کنید لطفا من خیلی حالم بده

چون امروزیا کلا دنبال همینن . توی گرونی کی ازدواج میکنه؟

«به دنیا که آمد پدرش النگوهای عروسی مادرش را فروخت.قوچ چاق و چله ای را زمین زد و تمام درو همسایه و فک و فامیل را نذری داد.وقتی سیزده سالش بود کیف پول مادرش را دزدید.در هفده سالگی یک نفر را کشت. خانواده اش تمام داروندارشان را فروختند تا توانستند دیه دخترک را بدهند.وقتی بیست سالش بود یک تزریقی خیابان خواب شده بود و مادرش شب و روز دعا می‌کرد کسی او را بکشد تا با پول دیه اش بتواند دختران دم بختش را شوهر بدهد. در یک شب برفی زیر پل به قتل رسید،قاتلش جوان معتادی بود که هفت روز بیشتر در زندان دوام نیاورد.» این یک داستانِ ، اثر بلقیس سلیمانی . که با نوشتن این داستان ، بخشي از تفكر مردسالار يعني تمايل افراد به داشتن كودك پسر به جاي كودك دختر را به باد انتقاد گرفته است.                 «کاربری جدید نیستم اکانت دارم و به درخواست خودم تعلیق شدن🧘🏻‍♀️.»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته 

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
2742

خوب تو هدفت ازدواجه اون هدفش از بودن با دخترا فقط عشق و حال خودشه.پسرا هدفشون از دوستی فقط رفع نیازه موقع ازدواجم دنبال پاک و دست نخورده می گردن

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2740
به نظرتون آدم سطح بالا از بقیه میخواد که بهش دختر معرفی میکنن 

من خودم به معرف سپردم کسایی اومدن خواستگاری خیلی سطح بالا بودن یکیشون دندون میخوند یکی دیگه اشون مهندس بود خونه چند طبقه داش اونجوری هم فکر میکنی نیست 

سلام دختر خوبه که خودت تجربه کردی و متوجه شدی که مردا نیت واقعی‌شان از دوستی چیه !

تازه خدا دوستت داشته نیتشون رو فهمیدی خیلیا با فیلم بازی کردن و وعده ازدواج دختر رو بازی میدن و بعد که کار از کار گذشت ولش میکنن دختر میمونه و شکستی که خورده..

به نظرم اگر میخوای یه ازدواج پاک و صادقانه داشته باشی اینارو بزار کنار و برای خودت شأن و منزلت قائل باش 

اگر اینکار رو ترک‌کنی خدا هم گذشته رو فراموش میکنه و راه ازدواجت رو آسون میکنه اصلا شاید از طریق سنتی یه شخص قابل اعتماد پیدا کردی ..بعضی وقتا یه چیزایی دوست داریم که برامون خوب نیستن و از یه چیزایی فرار میکنیم که برامون خیر و خوبی داره!

2706