2737
2739

برم درخواست مفقودی بدم خیلی طول میکشه تا شناسنامه بیاد؟ چون گفتن فقط با شناسنامه کارت ملی تحویل میدیم.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره طول میکشه ولی یه کاغذ بهت میدن هر جا میری اونو ببری حبه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2728
شناسنامه نمیخواد اون رسیدی ک برای کارت ملی دادن لازمه

باورت میشه اون رسیدو بردم پاسپورت برم گواهینامه بردم. گفتن الا و بلا فقط با شناسنامه کارت ملی نحویل میدیم.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
وااااااای الان یادم افتاد اون تیکه کاغذو گم کردم حالا برای استخدام گفتن کارت ملی بیار چه کنم خدا😑😑 ...

اون رسیدو که بری دفتر پیشخوان میدن.

2740