2733
2734
عنوان

خرید خونه با همسرم

317 بازدید | 15 پست

شوهرم هروقت بخواد خرید کلی برا خونه منو ببره، ایندر غر ب جونم می‌زنه 

اینقدر اذیتم می‌کنه و منت میزاره ک نگم بهتون .یا ی وسیله احتیاج داریم  جلو همه منو‌کوچک میکنه میگه حالا کو بر نداری از اینا باکلاس 

یا میگم اینو بخر میگه مررگ حرف نزن 

یا گوشت و مرغ نمیخره میگه حالا نخوری چه مرگت میشه 

اینقدر زخم خوردم پا حرفاش 😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وای بخدا نمیدونم چی بگم چقد سخته با این مریض ها زندگی کردن

بگو باشه هیچی نخر هیچی هم نمیذارم جلوت کوفت کنی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

عزیزم خیلی از مردها موقع خرید اینطورن متاسفانه ، حتما هم که یکی از علت های گرونی هست.

به نظرم خودت باهاش نرو بهش لیست بده بخره .

منم شوهرم یبار برای گوشت و مرغ غر زد یکاری کردم به غلط کردن افتاد 🤣

بدون دعوا با آرامش گفتم من که اینارو نمی‌خوام ببرم جای دیگه که خب برای خودت از سرکار میای باید یه ناهار شام بدم یانه تو بگو من چی درست کنم همون درست میکنم ، اگه نمیخوای من هرروز حبوبات میپزم اشکالی نداره 

واقعا به غلط کردم افتاد🤣

2740
اینقدر خوب بود گول خوردم 

اینجا هر خانمی چیزای این مدلی در موردِ همسرش میگیم همین جوابووو میده 

در صورتیکه ردفلگااااا از اول خودشونو نشون میدن ولی خانوما دقت نمیکنن و خودشونو گول میزنن در هر صوزت الان بنشونش سرجاش.

2706