2733
2739
عنوان

خانومایی ک خیانت دیدن یه لحظه میاین

1338 بازدید | 59 پست

ببخشید یاد اور روزهای تلخ زندگیتون شدم..

میگم اون تایمی ک همسرتون در حال خیانت به شما بوده رفتارش با شما چطوری بوده؟؟

اگه اذیت نمیشین چند مورد رو بگید بهم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از یه طرف خوب بود اما از طرف احساسات زیر صفر شد حتی کلمه عزیزم رو بکار نمیبرد با من

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت  . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم  خدایا توکل بر تو

گاهی خوب ک بخاطر شاید عذاب وجدانش بود .و اکثرا بی اعصاب و نامهربون

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
معمولی  و مرسی بابت اولین جمله ات . چقدر بزرگید

💔🫂

عزیز دلی

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740
مهربون

مهربون تر از همیشه ؟ یا کلا رفتارشه

البته خیانتش پیامکی بود و پیوسته تو گوشی بود. من اگه نزدیکش بودم گوشیو بطور (البته بنظر خودش )نامحسو ...

خیانت ک شاخو دم نداره ...

از همین پیامک شروع میشه

از یه طرف خوب بود اما از طرف احساسات زیر صفر شد حتی کلمه عزیزم رو بکار نمیبرد با من

من فقط شک کردم ..

میخوام ببنینم چند درصد ممکنه شکم درست باشه

.

.

تغییری نکرده بلکه شاید اروم تر از قبل باشه..

گاهی خوب ک بخاطر شاید عذاب وجدانش بود .و اکثرا بی اعصاب و نامهربون

و قطعا اونم بخاطر عذاب وجدانش بوده 

بعد که فهمیدم مهربون شده در حین خیانت معمولی بود

اهان

ممنون عزیزم ♥️ 

2706