2752
2734
عنوان

خانومایی ک خیانت دیدن یه لحظه میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 59 پست
خودم سر همین مسئله خیلی داغونم یه چند روزه یه کوچولو تخلیه شدم الان

قربونت برم عزیزکم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 

هر موقع دوست داشتی تو تاپیکام حرف بزن 

اکثرا انلاینم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
به نظر من گاهی وسط حرفات بهش تذکر بده... من قبل خیانت اصلا فکر نمیکردم راجع به این چیزا ولی الان همی ...

من سر یه موضوع دیگه ای 

چند سال پیش قهر کردم درخواست طلاق دادم

بعد همسرم خیلی اذیت شد اون مدت 

هنوز ک هنوزه میگه اگ تو نباشی من میمیرم

منم امشب بهش اخطار دادم ، اگ کوچیک ترین خطایی ببینم از زندگیم حذفت میکنم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
معلومه که انکار میکنن😏 دقیقا شوهر منم داره انکار میکنه ک داری اشتباه میکنی موضوع این بوده اونی که ...

اول خوب مطمئن شو من چندین مورد دیدم ما از همون روز خواستگاری و دوستی مشکل داشتیم و علامتاش رو می‌دیدم ولی انگار کور و کر شده بودم وگرنه رابطه ما هیچوقت به ازدواج ختم نمیشد این آخریا هم ادعا میکرد پیش بقیه که منو خیلی میخواد و نمیزارع من ازدواج کنم من زندگی خیلی تلخی داشتم بهترین روزای عمرم حوونیم تو یه رابطه آلوده و بی سر و ته از بین رفت و حالا دیگه به جایی رسیدم که نمیتونم به هیچ مردی اعتماد کنم و نمیتونم وارد هیچ رابطه ای بشم 

🤍
2731
اول خوب مطمئن شو من چندین مورد دیدم ما از همون روز خواستگاری و دوستی مشکل داشتیم و علامتاش رو می‌دید ...

من ۱۲ ساله ازدواج کردم 

تا الان چیزی ازش ندیدم ...

فقط یه کوچولو این مدت روش حساس شدم 

و حساسیتم ادامه داره ، ریز بین تر شدم بهش

رفتارش تغییر نکرده دیروز اینستاشو هک کردم چیز خاصی ندیدم  یعنی فقط یه چیز جزئی دیدم  ان ...

عزیزم شک دور از جون شما آدم رو داغون میکنه 

اگ واقعا چیزی نیست انقدر کشش نده لطفا 

خداروشکر ک ب موقع فهمیدی 

ولی چیزی ک من تجربه کردم بایدحس اعتماد بدی 

من خودم مدتی اینطوری بودم بعد از خیانتش 

هنوزم هستم هنوزم شک دارم ب همه چی ولی ب روش نمیارم دیگ جوری وانمود میکنم انگار بهش اعتماد دارم ،ته دلم اشوبه همیشه و فراموش نکردم 

ولی از اون وقتایی ک همش بهش گیر میدادم چندین بار میگفت ک من ی اشتباه کردم و میخوام فراموشش کنم تو روخدا اذیتم نکن یادآوری نکن من میخوام این گند از یادم بره ...خیلی قد و تخسه گاهی با حالت گریه میگفت اینک بهم اعتماد نداری انگیز مو میگیره 

منم تصمیم گرفتم دیگ ب روش نیارم تا چیزی ندیدم 

نمیدونم این حرفا رو واقعا میزد یا از روی سیاست و برای گول زدن من ،ولی ب هر حال من برای آرامش خودم و برای اینک بعدا اگ تکرار شد حرفی برای گفتن نباشه دیگ بیخیال شدم 

شما هم بهتره با مثبت بودن دلتو قرص کنی...دوازده سال زندگی کم نیست عزیزم .اگ میخوای مراقب زندگیت باشی بنظرم با ی روش دیگ پیش ببر با اعتماد دادن و حس خوب 

من برات آرزو میکنم هیچوقت درد خیانت رو احساس نکنی و هیچ‌قت اتفاق نیفته برات 😓❤️

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
عزیزم شک دور از جون شما آدم رو داغون میکنه  اگ واقعا چیزی نیست انقدر کشش نده لطفا  خدارو ...

عزیزم من به روش نیاوردم تا وقتی ک خودش سوال پرسید..

حتی قهر هم نکردم 

فقط گفتم ازت انتظار نداشتم ، اون همسری ک برام بودی دیگه نیستی..

فقط دلخوریمو به روش اوردم اونم بعد از اینکه خودش مطرح کرد

تاحدودی هم درست میگه ، هم من دارم درست فکر میکنم

اما تا بتونم و در توان دارم ، زیر شکمشو سیر میکنم ک خیال دیگه ای نکنه..

از نظر اخلاق بقول خود همسرم چیزی کم ندارم 

حتی به اندازه ی کافی زیبایی هم دارم

از این خانم هایی نیستم ک گیر میدن ب همسر..

آزادش گذاشتم ، محدودیت نداره

عزیزم من به روش نیاوردم تا وقتی ک خودش سوال پرسید.. حتی قهر هم نکردم  فقط گفتم ازت انتظار ندا ...

خداروشکر بابت این همه فضایل 

❤️خوشحالم ک اینطوری هستی اسی جان ❤️عمر عشقتون بی نهایت باشع 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
خداروشکر بابت این همه فضایل  ❤️خوشحالم ک اینطوری هستی اسی جان ❤️عمر عشقتون بی نهایت باشع

فقط الان سر یه موضوع بزرگی دو دل هستم

البته ک به همسرم نگفتم اینو 

ما ناباروری داریم و مشکل همسرمه ، اسپرم ضعیفی داره

الان تردید دارم به ادامه ی درمان!

میگم بچه بیارم ، خیانت کنه چی

میگم دست نگهدارم تا مطمئن بشم!

کسی ک الان می‌خواسته استارت بزنه، خب معلومه مجدد اینکارو می‌کنه 

تازه وقتی باردار بشم و خیالش راحت بشه ک بدتر میکنه ؟

یکم تردید دارم ☹️

فقط الان سر یه موضوع بزرگی دو دل هستم البته ک به همسرم نگفتم اینو  ما ناباروری داریم و مشکل ه ...

😫😫واای این درد منم هست بشدت دلم بچه میخواد و چند سال گذشته ولی میترسم همین ک شما میگید بشه 

شما همسرتون نمیاد برید مشاوره ؟؟ی جای خوب 

اگ میاد واقعا تاثیر گذاره تو مسایل اینچنینی .هم دل شما قرص میشه هم حد و مرزها ب همسرتون یادآوری 

بنظرم میشه روش حساب باز کرد 

😫😫واای این درد منم هست بشدت دلم بچه میخواد و چند سال گذشته ولی میترسم همین ک شما میگید بشه  ...

راستش نمیخام مطرح کنم براش

میخوام فعلا پرونده ی این موضوع رو ببندم ، البته به ظاهر 

چون هم چیز خاصی ندیدم 

هم اگ بزرگ تر کنم ، بیشتر بال میگیره 

نمیدونم منظورم رو رسوندم یانه 

تا زمانی که چیز جدیدی ازش نبینم هیچی نمیگم دیگه!

اونم ک خودش حرفشو زد من چیزی نگفتم پرسید جوابشم شنید

من سر همین بچه خیلی اذیت شدم ، هربار که ivf کردم کلی عذاب کشیدم..

اگ واقعا خیانت کنه از زندگیم حذفش میکنم

لیاقت من بعد این همه سختی چنین مردی نیست

راستش نمیخام مطرح کنم براش میخوام فعلا پرونده ی این موضوع رو ببندم ، البته به ظاهر  چون هم چی ...

متوجهم نگفتم مطرح کنید .میگم اگ دوسدارید ب بهانه ارامش ذهن و اینا برید مشاوره بعد اونجا یواشکی با مشاور مطرح کنید 

حالا این چیزیه ک ب ذهن من میرسونه دیگ نمی‌دونم چیکار باید کرد 😑واقعا شرایط سختیه 

متوجهم نگفتم مطرح کنید .میگم اگ دوسدارید ب بهانه ارامش ذهن و اینا برید مشاوره بعد اونجا یواشکی با مش ...

اهان😁👌🏻

نه راستش نمیاد.. یعنی قبولشون نداره

شوهر من کلا زبون بریز و نهربون هست

دوران خیانتش هم مهربون بود کامل

من ک نمیبخشمش 

سپردم ب خدا ان شالله ک خدا جوابشو بده

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2706