2733
2739

داداش کوچیکمو بیدار کردیم چون صدا اومد و خونه میلرزید طفلی عین بید میلرزید هنوزم خوابش نبرده میگه استرس دارم ، کاش بیدارش نمیکردیم طفلی رو ، خدایی نکرده اگه چیزیش میشد الان یساعت گذشته معلوم میشد؟؟ خیلی نگرانش شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چرا بچه را بیدار میکنید جنگ یا هر چی دلیلی نداره

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2740
اخه میگم نکنه باز از این صداها بیاد بترسه بخوابونیمش نشنوه بهتره نمیدونم چیکار کنم

حرف میزنه؟ رفتارش طبیعیه؟ 

زنگ بزن ۱۱۵ اگه چیزی غیر طبیعیه بگو وصل کنه با پزشک صحبت کن اما چیزی نیست نترس

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

داداش من یه بار تو تصادف از ترس از هوش رفت تازه همون لحظه هم نبود چند ساعت گذشت بعدش یهو از حال رفت بردیمش بیمارستان انقدر استرس روی بعضیا تاثیر داره مخصوصاً بچه ها،،چرا آخه بچه رو بیدار کردین گناه داره‌،،آب قند بهش بده.

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
تاپیک قبلی گفتید خوابش برده و میترسید چیزیش بشه  مگه شما کجا زندگی میکنید که این همه صدا شنیدی ...

نخوابیده بود چشاشو بسته بود بوسش کرذم چشاشو باز کرد گفت یذره میترسم

2706