2733
2734
عنوان

خجالت داره واقعا

749 بازدید | 49 پست

اینجا سایت بارداریه و اینجور جنگ روانی راه انداختین؟؟؟؟؟

میدونید چقدر خانم باردار تو سایت زیاده؟

کاش خدا یکم عقل و شعور به بعضیا میداد که انقدر دل دیگرانو با خبرای چرت و پرتشون نلرزونن

🦦

نباید از واقعیت فرارکرد منم بیماری قلبی دارم ولی خودم کرم دارم تو تاپیکا ولم اگه کسی بارداره بره بخوابه باجون بچش بازی نکنه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سایت خیلی وقته پراز مردای مریض و بچه های دبستانی شده!!

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2740

اگر اینجا سایت بارداری محتوا کل تاپیک ها این نبود 

رلم ولم کرد 

به کراشم چی بگم 

مادرشوهر اینجوری کرد 

مادرشوهر اونجوری کرد و...

باردار ها اگر خیلی میترسن نتشون رو قطع کنن برم سریال نکاه برن بخوابن 

ناراحتی خیلی سخت نیست داده هاتو قطع کنی بری ب

توقع داری به خاطر شما چندتا معترض که کلا پنجاه نفرم نمیشی بالای دو هزارنفر تاپیک نزنن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
عزیزم خانمای باردار شبکه خبر ندارن؟؟؟؟تلگرام چی؟؟؟خانوم باردار الان چرا بیداره؟؟برا جنین ضرر نداره؟؟

بابا چرت میگه خیلی خودتو ناراحت نکن من موندم چرا اونایی که تا دیروز تاپیک هایی از وضعیت دردناک زندگیشونو میذاشتن که قلب ادم سوراخ میشد حال ادم تا چند روز بد میشد از شدت ناراحتی براشون الان حامی و مدافع باردارا شدن 

حالا موقعی که دم به دقیه تاپیک جن و روح میزنن باردار نیست تو سایت الان زبونشون سه متر دراز شده

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
خیانت یادت رفت بگی  والا بخدا

تاپیک جن و روحشون هم جا انداختم 

2706