2752
2734
عنوان

خجالت داره واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 49 پست
چه فرمولی خواهر ده ساله همه راهها رو رفتم ! تا حالا کسی همچین حرفی بهم نزده بود  امشب واقعا د ...

از عطاری پودر زنجفیل و تخم هویج بگیر باهم ترکیب کن بریز داخل کپسول خالی هر شب یکی بده شوهرت بخوره

از عطاری پودر زنجفیل و تخم هویج بگیر باهم ترکیب کن بریز داخل کپسول خالی هر شب یکی بده شوهرت بخوره

لوله های خودم بسته ست.عفونت شدید دارم.هیدرو سالپنکسم.

میخوام آی وی اف کنم . بخاطر لکه بینی هام نمیشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه فرمولی خواهر ده ساله همه راهها رو رفتم ! تا حالا کسی همچین حرفی بهم نزده بود  امشب واقعا د ...

برا خودت هم از عطاری آویشن کوهی بگیر ۵ بار این کارو که میگم انجام بده یه کاسه آویشن بریز داخل یه قابلمه خیلی بزرگ آب بریز روش خوب بجوشه رنگ آب سیاه میشه از صافی رد کن وقتی ولرم شد ولرم رو به گرمی بریز یه لگن یا تشت بزرگ بشین توش نیم ساعت 

بعد یه سرنگ پر عسل کن تزریق کن داخل رحم بخواب 

شب این کارو کن 

۵ بار این کارو بکن یه شب درمیان 

یعنی بعد ۱۰ شب این کار تموم میشه و اقدام کنید برا بارداری

2731
من اومدم گفتم نگران نباشید راحت بخوابید موشک ها سمت اسراییله و...  یکی اومد گفت همون بهتر مادر ...

عزیزم ناراحت نشو بحدا امشب فخیمرم نینی سایت چقد سایت چرتیه. 

انشاءالله برحق همین شب اگر کسی بی دلیل دل یکیو شکست جوابشو بده چون من خودم با جواب ی کاربر اشکم اومد نمیبخشمش

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

شبکه خبر زیرنویس کرد همه پخش شده خانم های باردار له جز نی نی سایت هم متوجه میشدن

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
من اومدم گفتم نگران نباشید راحت بخوابید موشک ها سمت اسراییله و...  یکی اومد گفت همون بهتر مادر ...

ای جانم الهی منم ناراحت شدم از حرفی که بهتون زده

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2740
نمیدونن با یک جمله چه انفجاری تو دل یک نفر میکنن

بیخیال بابا با آب دهن سگ دریا نجس نمیشه بخاطر حرف یک بی عقل خودتو بهم نریز

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
شبکه خبر زیرنویس کرد همه پخش شده خانم های باردار له جز نی نی سایت هم متوجه میشدن

شبکه خبر زیرنویس کرده قراره جنگ بشه و سارائیل گفته انتقام سخت میگیریم؟😑

🦦
تاپیکای من کی اینجور حرفای خاله زنکی و شرو ور توش بوده؟ شما اگه نگرانی برو سایتای خبریو چک کن نه ا ...

دارم کلا میگم اتفاقا تو این سایت روزی دو سه تا تاپیک بارداری بقیه همه خاله زنک بازی بعدشم شما واقعا دیگه چی هستین که هنوزم فکر میکنید اخبار دروغ بیدارشید دیگه فعلا که میبینید همه توی تاپیک جنگ هستن و فقط شما و چهار پنج نفر دیگه مخالفین به نظرم شما باید امشبم از اینجا برید نه دو هزار نفر دیگه حداقل عقل و منطق داره اینو میگه 

بعدشم با اوضاع امشب به نظرم بیشتر از اخبار جنگ اینکه میگن اخبار جنگ دروغه شر و وره 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
شما خیلی پیگیر و نگرانی برو سی ان ان و ان بی سی رو چک کن تو سایت بارداری چه میکنی خانم سیاستمدار؟

فعلا که همه اینحا سیاستمدار شدن شما تافته جدا بافته هستی بعد اینکه شما مگه کنکوری نیستید؟اگر هستی که فکر کنم بهتره بری بخوابی اینجا اخبار دروغ پخش کردن تمرکزتو برای درس بهم میریزه

دارم کلا میگم اتفاقا تو این سایت روزی دو سه تا تاپیک بارداری بقیه همه خاله زنک بازی بعدشم شما واقعا ...

با پایگاه نظامی زدن اگه میخواست جنگ بشه چند سال پیش میشد

ایران بارها این کارو کرده و هیچ نوتیفیم نگرفته

یکی اومده تاپیک زده اسرائیل گفته انتقام سخت میگیریم😐

آخه اسرائیل؟؟؟؟؟ منبعشم به جون بابامه😐

نمیگم صحبت نشه ولی بعضیا دارن سواستفاده میکنن تاپیک دروغ و چرت و پرت میزنن

قصدشونم فقط اینه که دل مردمو خالی کنن

🦦