2737
2739

دو تا تاپیک قبلیمو هم ببینید بیشتر توضیح دادم

سه سال و نیمه عقدیم

الان چشم دیدن نامزدمو ندارم 

ولی به زندگی بعد ازدواج که فکر میکنم  احساس میکنم اون موقع دوستش دارم و خوشبختم باش😐 

نمیدونم مشکلم با خودم چیه😐

چکار کنم چرا اینجوریم به نظرتون دلیلش چیه و راه درست چیه

۱۷نیم سالمه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو دنبال راه درست بودی با این سنت عقد نمیکردی عزیزم

اون موقع چهارده سالم بود مگه دست خودم بود که نامزد کنم 🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2742
وای خیانت فقط این نیست با کسی باشی همینکه همین فکر و میکنی خیانته سنت هم که بچه ای

چکار کنم دیت خودم نیست بیا دوتا تاپیک قبلیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان ک دست خودت میتونه باشه یه کاری کن

چکاری کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اگ الان نمیخایش تموم کنید بره

کاری ازم بر نمیاد

بیا تاپیک قبلیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من رفتم تاپیک قبلیاتو خوندم عنوان هاشون رو دوتا قبلی هم دیدم 

تنها چیزی ک حس میکنم بین تو و شوهرت اولن اینکه بلد نیستی باهاش ارتباط بگیری و لذت ببری از تایم نامزدیت 

دومن احساس میکنی ایراد از شوهرته دنبال اینی که یه نفر دیگ خوشبختت کنه  ! 

درحالی که تو الان با هرکی ازدواج کنی همین مشکل دوباره پیش میاد ! 

احساساتتم بخاطر نوسان هورمون توی دوره ۱۷الی ۱۸ هستش من خودمو یادمه دیگ ب شدت عصبی بودم بعد ۱۸ سال کلا عوض شدم  

درضمن هرروز ک شوهرت رو میبینی ۳الی ۵ تا خوبی ازش تو کاغذ بنویس ، بعد یکماه بشین ببین هنوزم دوسش نداری؟ 

اگ نداشتی بدیاشو بنویس رو کاغذ مقایسه کن ببر مشاور تصمیم بگیرید

اگه اینده و زندگیت برات مهمه محکم باید وایسی پایه حرفت شده جنگو دعوا هم بشه

تو شهر کوچیک زندگی میکنه عقد هم کرده بی دلیل هم از پسره بدش میاد درحالی ک قبلا دوسش داشته ، ب نظرم جدا نشه بهتره الان تو سن اوج نوسانات هورمونه  ممکنه کل ایندشو به خطر بنداره 

من رفتم تاپیک قبلیاتو خوندم عنوان هاشون رو دوتا قبلی هم دیدم  تنها چیزی ک حس میکنم بین تو و شو ...

❤️

چجوری خوب شم

چجوری باهاش ارتباط بگیرم؟

من انگار دارم خودمو مجبور میکنم که نباید با نامزدم خوب باشم و دوستش داشته و باید اونی که بچگی دوستش داشتمو دوست داشته باشم هیچی دست خودم وقتی به اون عشق بچگی فکر نکنم دلم میگیره در حالی که میدونم نامزدم بهتر از اونه از همه لحاظ و بیشتر میتونه خوشبختم کنه اون تنها چیزش که از نامزدم بهتره خانوادشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه اینده و زندگیت برات مهمه محکم باید وایسی پایه حرفت شده جنگو دعوا هم بشه

نمیتونم کاری ازم بر نمیاد باید بسوزم و بسازم😪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706