2733
2734
عنوان

تنهایی بعد زایمان😞

157 بازدید | 15 پست

۳۴روزه زایمان کردم ۱۶روز پیش مامانم بود بعدش برگشتم خونه ی خودم (من جنوبم، مادرم اینا شمال) همسرم از۴صبح میره سرکار تا۸شب 

کسی ندارم بیاد پیشم افسرده شدم کارم شده گریه حس میکنم از زندگی بدم میاد دلم میخواد بمیرم از طرفی بچه مو میبینم عذاب وجدان میگیرم و ی دل سیر اشک میریزم پسرمم کولیک داره صبح تا شب از درد ب خودش میپیچه

کاش خدا حالمو ببینه

عزیزم تنها نیستی

بخدا آدم های شبیه شما هستن که تنهان و بچه شون کولیک داره. مقاوم باش چندماه دیگه بزرگ میشه و راحت میشی انشاءالله 

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️

نمیشه بری یکم دیگه پیش مامانت؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ن عزیزم 

چرا؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2740

بچت مونس فرداته، قدرشو بدون از لحظاتتون لذت ببر و خدارو شکر کن که فرشتشو برا پر کردن تنهاییات فرستاده

مامان من حتی تا ده روزم نتونست بمونه، همه کار به عهده خودم بود، مشکلات میگذره تا چند وقت سخته بعد راحت میشه

من خودم ده روز رفتم خونه مامانم والسلام همسرم شبکار روزا خواب بود شبا هم سر کار منم دیدم وضعیتاینه خودمو تطبیق دادم بماند چقدر بی خوابی کشیدم 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

سلام عزیزم 

قدم نو رسیده مبارک

اول اینکه بعد از زایمان ما مامانا یکم افسرده میشم و این یه چیز طبیعیه ولی خیلی مواظب باش مشکلت حاد نشه

و شما یکم باید از یکی کمک بگیری که بتونه بهت تو بچه داری کمک کنه تا شمام یکم استراحت کنی

مادرشوهری .کسی نزدیکت نیست؟؟

زندگی همه مامان ها همینه. حق داری اوایل خیلی سخته ادم هول میشه نگران میشه. تلاش کن یه مدت زندگیت رو با کوچولوت هماهنگ کنی. یعنی وقتی خوابه استراحت کن به کارات برس وقتی کولیک داره فقط به اون برس. از گریه هاش هول نشو نترس نگران نشو. اگه دستشویی داشتی دو دقیقه بذارش برو دستشویی. برو آب بخور نگران نباش چیزی نمیشه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
فدات شم گلم فقط از خدا میخوام بهم صبر و توان بده

من هفته پیش بچم تب داشت تب خیلی بالا. چهار شب نخوابیدم. دهن روزه سر صبح بلند شدم بردمش دکتر تا دوروز صبر کردم تبشو کنترل کردم ولی خوب نشد دوباره شب عید فطر نصف شب بردمش دکتر. فکر کن شب عید من دکتر بودم تا دم صبح دکتر دوز دارو رو زیاد کرد چرک خشک کنشم عوض کرد خوب شد شکر خدا. چیکار کنیم مادریم دیگه💔

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
2706