2752
2734
عنوان

چقد بده که مردا انقد نفهمن

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 54 پست
خانم محترم باور کنین این خصوصیاتی که گفتین شاید مختص ۱۰ یا نهایتا ۲۰ درصد از همه مردا باشه. این رو ...

اتفاقا من هررررررر مردی که تو فامیل یا آشنا یا اطرافیان یا مجازی دیدم همین بوده فقط نخواستم جمع ببندم برای همین گفتم اکثریت 

این آپشن غرور کاذب رو واقعا اکثریت دارنش 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام،من آقا هستم. منظورتون همون موجود زشت گنده ی پشمالو بوگندو که بلد نیست اظهار علاقه کنه اما حدود ...

سلام

کلاقدرت درکتون پایین هست

ماخانوماهمون به قول شما زشت و بوگندو.......

روهم میتونیم تحمل کنیم وقتی درکمون کنن و اخلاقشون خوب باشه

2731
سلام،من آقا هستم. منظورتون همون موجود زشت گنده ی پشمالو بوگندو که بلد نیست اظهار علاقه کنه اما حدود ...

مگه چند درصد مردا در چنین وضعیت شغلی هستن؟؟؟؟یه گروه خاص رو علم نکنین...اونجوری باشه ماهم میتونیم کلیا کار مثال بزنیم  که خانمها اگه نباشن انجام نمیشه..مثل خانم هایی که بامیزان تحصیلات و مهارت و ساعت کار بیشتر از اقایان حقوقشون از اونا کمتره...هزارتا مسیولیت زنذکی بر عهدشونه...اغلب اوقات باید از خواسته های خودشون بزنن برای خانواده و...

مگه چند درصد مردا در چنین وضعیت شغلی هستن؟؟؟؟یه گروه خاص رو علم نکنین...اونجوری باشه ماهم میتونیم کل ...

اگه یه ذره از تعصب زنانه کم کنین،میدونین که منظور من درصدی از مردها نبود بلکه درصدی از شاغلین در مشاغل سخت و زیان آور بود.

اگه مردا نبودن،نیروهای نظامی(خاص و عادی)، کارگران معادن،کارگران شهرداری،کارهایی که در محیط های مرتفع و با تعادل کم،محیطهای آلوده به گرد و خاک و مواد شیمیایی و صدا و ارتعاش و ویروس و همه ی کارهایی که نیاز به قدرت فیزیکی و استقامت بیشتر دارن  رو نمیشد از میان خانما انتخاب کرد.یعنی چرخ پیشرفت و مدنیت لنگ میزد.

با همه این تفاسیر آنچه انجام چنین مشاغلی رو واسه مردها آسونتر می‌کنه،همراهی همسران و مادران اونهاست؛کسانیکه بار مدیریت و آسودگی و آرامش و رفع نگرانی و استرس خانواده بعهده ی اونهاست.

درنهایت بنظر من مرد بااااااید نوکر خونواده ش باشه.