2733
2734
عنوان

چقد بده که مردا انقد نفهمن

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 54 پست
مرد نفهمه چون ما خودمون نفهم بارش آوردیم  بخدا راست میگم یکم بیشتر فک کن  بیایم یکم بیشت ...

عزیزم شما راجب عزیزان زندگیتون مثل پدر برادر دایی عمو پدر بزرگ هم همین نظرو دارید

یا فقط واسه غریبه هاس

صفات بدتری از مردا به ذهنم نرسید.شما خودتون اضافه ش کنین.

همه شون که اینجوری نیستن

قبول کنید بعضیاشون مرز های هیولا بودن و جابه جا کردن البته هر انسانی فارغ از جنسیت میتونه بد باشه

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه قدر غیر منطقی حرف میزنید استارتر! ب خاطر یک ساعت تاخیر؟ این ها خیلی چیز سطحی ایه. بیخود نیست امار طلاق هرروز بیشتر میشه. با این حد از زودرنجی! یکم درکت رو بالا ببر لطفن

کاربری دسته سه تا خواهره 🌱سعی خواهم کرد زنِ قدرت مندی باشم.آنچه که نکشد قوی ترت میکند🦋 ابعاد درون زن اعم از مادونا و آمازون را باهم خواهم داشت و این هدف من است نه دارایی و برازندگیِ من!... ب امید آزادی🕊
میدونی چرا علیه شما ها جبهه داریم؟ دلیلش مشخصه هیچکس از کسی متنفر نیست  همون جامعه ای که میگی ...

طبق قانون طبیعت همه چیز بصورت جفت آفریده شده.

هر چیزی بتنهایی محکوم به فناست.چه زن چه مرد.

چه حیوان و چه گیاه و چه جماد.

2731
سلام،من آقا هستم. منظورتون همون موجود زشت گنده ی پشمالو بوگندو که بلد نیست اظهار علاقه کنه اما حدود ...

بله انجام میدن ولی عوضش بعضیاتون خوب از دماغ زن هاتون درمیارین چون زندگی کردن رو خیلیا تون بلد نیستین و فقط پول در آوردن رو زندگی میدونین درحالیکه زندگی خیلی فراتر از اینهاست اگه هم ما بیایم بگیم بهتون که راه‌ این نیست یا پیشنهاد بدیم کلاسی شرکت کنین یا ویسی گوش بدین اکثرا قبول نمیکنین بخاطر غرور کاذب احمقانه ایی که دارین بله غرور احمقانه چون میدونم تو جمع دوستاتون اکثرا چقد راحتین و دروغ تو صحبت هاتون نیست نه دروغ نه عصبانیت تو جمع دوستای صمیمی تون نیست بجای اینکه گاهی اونجا تو جمع دوستانه غرور داشته باشین جلو زن و بچه تون غرور دارین و گاهی صادق نیستین درحالیکه فقط زن تون هست که براتون میمونه و قراره اون همدمتون باشه و شما رو تحمل کنه و نیازهاتونو برآورده کنه........ 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
سلام،من آقا هستم. منظورتون همون موجود زشت گنده ی پشمالو بوگندو که بلد نیست اظهار علاقه کنه اما حدود ...

😐

کاربری دسته سه تا خواهره 🌱سعی خواهم کرد زنِ قدرت مندی باشم.آنچه که نکشد قوی ترت میکند🦋 ابعاد درون زن اعم از مادونا و آمازون را باهم خواهم داشت و این هدف من است نه دارایی و برازندگیِ من!... ب امید آزادی🕊
طبق قانون طبیعت همه چیز بصورت جفت آفریده شده. هر چیزی بتنهایی محکوم به فناست. چه زن چه مرد. چه ح ...

جفت نیست! 

به روحیات بستگی داره!

علم و فلسفه باهم نمیگنجه ! 

همه جفت داشتن پس همه ازدواج ها مخوفق بود!

همه جفت داشتن پس مجرد ها نمیمرد!

همه جفت داشتن مرد ها یا خانم ها مجرد نمیمردن!

چقدر طرز تفکر پوسیده ای داری پوف

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
همه شون که اینجوری نیستن قبول کنید بعضیاشون مرز های هیولا بودن و جابه جا کردن البته هر انسانی فارغ ...

کاملا درسته.

این هنر شماست که باید بتونین از یه موجود که مثل شما و از خود شماست،یه همراه وفادار و شیفته بسازیم.

خالق شمایین،ما مخلوق کنشهای همسرانیم.

اثبات این بحث شدنی اما طولانیه.

عزیزم شما راجب عزیزان زندگیتون مثل پدر برادر دایی عمو پدر بزرگ هم همین نظرو دارید یا فقط واسه غریبه ...

منظورم از نفهم بودن احمق بودن و کودن بودن نیست 

منظورم اینکه زندگی رو بلد نیستن روحیه خانوما رو بلدنیستن و اکثرا مادرا دلسوزی بیش از حد و بیجا دارن نسبت به پسرشون که باعث میشه اونا هم همین توقع رو از زنشون داشته باشن این بد نیست که انتظار محبت از زنش داشته باشه ولی باید این محبت و اینا دوطرفه باشه مادر چون مادره هرچقدرم پسرش خطا کنه بازم دوسش داره ولی یه دختره غریبه اینطور نیست هرچقدرم دوسش داشته باشه بلاخره یه روز خسته میشه پژمرده میشه 

بله منم نسبت به پدرم و برادرم همین نطر دارم چون اونا هم اصلا زن داری بلد نیستن دایی هام اول بلد نبودن ولی زناشون اونا رو سربه راه کردن کم کم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
کاملا درسته. این هنر شماست که باید بتونین از یه موجود که مثل شما و از خود شماست،یه همراه وفادار و ش ...

یکم مخالف ام به نظرتون فردی که از هر نظر برای همسرش کافی بوده و در حد توانش کم نزاشته چرا بازم مورد خیانت دروغ و بی مهری قرار میگیره خانم و آقا ام نداره 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
بله انجام میدن ولی عوضش بعضیاتون خوب از دماغ زن هاتون درمیارین چون زندگی کردن رو خیلیا تون بلد نیستی ...

خانم محترم باور کنین این خصوصیاتی که گفتین شاید مختص ۱۰ یا نهایتا ۲۰ درصد از همه مردا باشه.

این رو با شناخت از دایره ی دوستان و مردای خانواده و فامیلمون میگم.

جفت نیست!  به روحیات بستگی داره! علم و فلسفه باهم نمیگنجه !  همه جفت داشتن پس همه ازدوا ...

چه خوب برچسب می‌زنیم.

آفرین.

کدوم گل و گیاه بجز با لقاح ثمردار میشه؟

کدام حیوان؟

کدام انسان؟

آیا بزرگترین ثمره انسان فرزندش نیست؟

کدوم ابر باران زا ؟تا بحال اسم ابر سترون رو شنیدی؟

که،جهان را تیره می دارد ولی هرگز نمی بارد...

دلیل قرآنی نیاوردم.

بحث طولانیه.

یکم مخالف ام به نظرتون فردی که از هر نظر برای همسرش کافی بوده و در حد توانش کم نزاشته چرا بازم مورد ...

اون فرد کافی نیست.اون خائن واسه همراه داشتن یه انسان،لایق نیست.من طرفدار این کمبود نیستم.