2733
2739
عنوان

۸۰ درصد برنامه های

167 بازدید | 17 پست

Blind date که دیدم دخترا و پسرا قصد ازدواج نداشتن ، خب اگه اینجوریه چرا وارد رابطه میشن؟ عجیبه برام :(

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه رابطه ای اکثرا دیسلایک میدن و به قرار دوم نمی‌رسه بیشتر برای فالور گرفتن بود این برنامه .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728
فقط میخوان خودی نشون بدن و دیده بشن و معروف شن 

اخه فقط تو این برنامه ها اینجوری نیس تو اطرافیانم دیدم چه دختر چه پسر وارد رابطه میشن ولی قصد ازدواج ندارن خب اگه اینجوریه برا چی وارد رابطه میشن؟

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
چون برا معروف شدن فقط اومدن  همشونم بلاگر معروف شدن

اینکه درسته هر چن صفحاتشونم بسته شد 

ولی تو اطرافیانم اخه وارد رابطه میشن ولی برا ازدواج نه خب برا چی اصلا وارد رابطه میشن؟

2740
منم قصد ازدواج ندارم ولی رابطه هام برا رفع تنهایی مقطعی هست و این ک در لحظه حس خوبی داشته باشم 

خب اون بهتر نیس در حد همون دوستی ساده بمونه؟

رابطه عمیق ساخته نشه همون دوستی پایدار باشه

چه رابطه ای اکثرا دیسلایک میدن و به قرار دوم نمی‌رسه بیشتر برای فالور گرفتن بود این برنامه .

موافقم ولی تو اطرافم هم کمتر دختر و پسری میبینم که به قصد ازدواج برن تو رابطه

خب اون بهتر نیس در حد همون دوستی ساده بمونه؟ رابطه عمیق ساخته نشه همون دوستی پایدار باشه

خب یک موقع هایی پیش میاد دیگ و این ک همه شرایط از قبل تعیین شده نیست 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
خب تفریح یا رفع نیازشون 

پ چرا دوست نمیمونن؟ دوستم بمونن بازم اینجوری میشه خب 

خیلی برام سوال شده واقعا دنبال یه جواب قانع کنندم

2706