2737
2739
عنوان

۸۰ درصد برنامه های

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 17 پست
والا همه جاشو:) 

خب صبر کن توضیح بدم 

ببین تو یوتیوب یه برنامه ساخته شده به نام blind date یه دختر و یه پسر میان تو این برنامه و راجب هدفشون از رابطه و چیزایی که میخوان حرف میزنن بدون اینکه همو ببینن یه پرده وسط اونا قرار گرفته بعد اتمام سوالات پرده برداشته میشه و ازشون سوال می پرسن که ایا مایلید قرار دوم بذارید یا نه بعد اونا تصمیم شون رو به صورت لایک و دیس لایک بهم نشون میدن

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج سفید یا همون رل زدن موقت الان دیگه کمتر کسی دنبال زندگی دائمی با ینفر هستش 

فامیلمون از شوهر دومش هم داره جدا میشه و میگه حوصله شوهر و بچه داری ندارم دلم زندگی آزاد میخواد که هر وقت حوصله طرفو نداشتم لگد بزنم در باسنش بره شمارو نمیدونم ولی این موضوع اصلا خوشایند نیست خانواده ها دارن ماهیت خودشون رو از دست میدن هر چند زندگی بقیه به من ربطی نداره ولی خب...🙂🤦

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن