2737
2739
من خداروشکر مشکلی نبوده دکترم خودش نوشت سرخود ک نخوردم

منم دکترم نوشته ولی من نه کم خونی نه هیچ مشکلی توی آزمایشات نبوده و تا چهار ماهگی هم هر روز مصرف کردم الان خیلی نگران عوارضش هستم چیزای بدی میگن هم اینترنت هم اطرافیان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم دکترم نوشته ولی من نه کم خونی نه هیچ مشکلی توی آزمایشات نبوده و تا چهار ماهگی هم هر روز مصرف کرد ...

ن بابا نگران نباش فولیک چیزبدی نیس

منم تا۵ ماهگی مصرفکردم

بچمم سالمه

2740
هرروز؟؟؟؟؟ فولیک اسید ا میلی منظورم نیست ، منظورم فولیک اسید ۵ میلی هستش

هروز  اره

۵ میلی مصرفکردم ب دستور دکترم

بعد پنج ماه گفت دوزش بالابوده باید یک میلی میدادم

گفتم حالا چی میشه

گفت هیچی چیزمهمی نیس

ببخشید سوال میپرسم دکترت نگفت چرا فولیک اسید ۵ باید مصرف کنی توی بارداری؟

سنت بالاست؟

خدایا من و همه ی دوستان خوب اینجا گرد هم آمدیم تا گره از کار یکدیگر بگشاییم!خدایا تو اگر در این جمع باشی دیگه کسی دروغ نمیگه! تهمت نمیزنه مسخره نمیکنه کسی رو وقضاوت نمیکنه! خدایا  فقط و فقط حضور نوارانی و آرامش بخش خودت میتونه این جمع رو به سمت سعادت و خوشبختی به پیش ببره! پس خوش آمدی یا رحمان و یا رحیم یا کریم ویا مجید یا من هو علی کل شی قدیر.....
35سالمه

خب سنت که بالا نیست ولی یه بار دکتر توی تی وی میگف اگه مادر سن بالا باشه ویا معلول توی خانواده داشته باشه میدن! ولی خودم نمیدونم ...

خدایا من و همه ی دوستان خوب اینجا گرد هم آمدیم تا گره از کار یکدیگر بگشاییم!خدایا تو اگر در این جمع باشی دیگه کسی دروغ نمیگه! تهمت نمیزنه مسخره نمیکنه کسی رو وقضاوت نمیکنه! خدایا  فقط و فقط حضور نوارانی و آرامش بخش خودت میتونه این جمع رو به سمت سعادت و خوشبختی به پیش ببره! پس خوش آمدی یا رحمان و یا رحیم یا کریم ویا مجید یا من هو علی کل شی قدیر.....
2706