2733
2734

فکر می‌کنم آنقدری که ما دنیا را جدی گرفتیم دنیا ما را جدی نمی‌گیرد گاهی فکر می‌کنم یعنی انسان‌هایی که ما تمام خودمان را برایشان گذاشته‌ایم متوجه می‌شوند یا نه گاهی فکر می‌کنم یعنی آدم‌هایی پیدا می‌شوند که بشود در کنار آنها خود خودت باشی که بدون ذره‌ای فکر کردن حرفت را بزنی کاش بتوان آدمی را در این کره خاکی پیدا کنی که نیازی نباشد حس می‌کنی نباشی اما زندگی رقم می‌خورد کاری هم ندارد که تو کنار کسانی باشی که می‌خواهی یا نه که آیا تو آدم امن خودت را پیدا کرده‌ای یا نه گاهی هم فکر می‌کنم همه اطرافیان کارهایی را که باید وظیفه که به عهده دارند را به خوبی انجام نمی‌دهند گاهی انسان‌هایی که در اطرافمان هستند احمق تر و عوضی تر از آنی هستند که حرف‌هایی که با ذوق و شیرینی هرچه تمام هستند بفهمند ولی گاهی هم می‌فهمم که انسان‌ها ارزشش را ندارند در اصل انسان‌ها حیواناتی هستند که از حیوان هم کمتر می‌فهمند

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥
عزیزم قشنگ بود من بخوام نمره بدم ۱۷میدم

مرسی گلم نظرت برام با ارزش بود

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام ابجی

درون مایه قوی و قشنگی داره

ولی جمله بندی و اصول انشا رو رعایت نکردی

مثلا مقدمه و پایان بندی نداره و جمله بندی هات مشکل دارن توصیه میکنم از کاما استفاده کنی

نتیجه گیری نهایی هم درست نیست و به مخاطب بد القا میکنه

قصد ندارم ناراحتت کنم انشات محتواش عالیه فقط خواستم با یه انتقاد سازنده کمکت کنم

2738
اولش خوب بود .ولی از وسط به بعدش نه من نمره ۱۵ میدم

من اضلا روی این ده دقیقه هم وقت نذاشتم

فقط چیزایی رو ک از ذهنم اومد نوشتم 

به این میگن دلنوشته. تو دلنوشته زیاد مهم نیست چی میگی چون حرف دل خودته.اما اگه میخوای ادبی بنویسی سعی کن جملاتی رو بکار ببری که معنا و مفهوم خوبی داشته باشه.یه جوری بنویس که غیر از خودت بقیه هم بفهمن چی میگی.

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
سلام ابجی درون مایه قوی و قشنگی داره ولی جمله بندی و اصول انشا رو رعایت نکردی مثلا مقدمه و پایان ...

نمیدونی چقدر خوشحال شدم از این حرفات

من خودم میدونم اصلا هیچی رو رعایت نکردم

تهشم دیگه حوضله نداشتم ننوشتم خپاستم زودتر بزارم نی نی سایت

ولی ممنون خیلی خوب گفتیییی

به این میگن دلنوشته. تو دلنوشته زیاد مهم نیست چی میگی چون حرف دل خودته.اما اگه میخوای ادبی بنویسی سع ...

حرفات کاملا درست و ارزشمنده

سعی میکنم از حرفات استفاده کنممم مرسی

چرا اومدی میگی بقیه نمره بدن؟ تو باید از کسی بخوای کارتو قضاوت کنه که بدونی اون شخص تو این زمینه یه حرفی برای گفتن داره.

البته اینکه متناتو به اشتراک بزاری خوبه.

تنها چیزی ک فعلا میتونم بگم اینه که حتما علائم نگارشی رو بزار تا خوانش متن راحتتر بشه و مخاطبت منظور رو بفهمه.

(گاهی،یعنی ،آدم) این کلمات رو زیاد استفاده کردی .کلمه ی عوضی رو هم حذف کن یه چی دیگه بنویس.من خودمم ...

خودم دوست داشتم همه جمله هام با گاهی شروع بشه ولی نشد

ایشاالله موفق باشی گل

2706