2733
2734
عنوان

بای پس. معده

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 33 پست
چقدر خوبید شماها حالم. خوب شد اوخیش 😍

اصلا نگران نباش ببین خوب تحقیق کن راجع به دکترت برو بشین تو مطب با بیمارهایی‌ک عمل کرده صحبت کن و ببین از کار دکتر راضی‌ هستن و نکات و بپرس

راستی حتما‌ حتما پمپ درد بگیر 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
نه‌ برگشت نداشتم‌ البته من اول تا وزن ۵۸ رفتم پایین بعد به خواست خودم‌با برنامه‌دکتر تغذیه تا ۶۵ اوم ...

دکتر من ریلکس عالمه 

هر وقت هر چی گفتم میگه طبییعییه😐 بعد من ماه دوم استپ هم داشتم 

وزن اولیم ۱۳۲ بود 

فعالیت هم دارم ولی پلی کیستیکم و تیروئیدم کم کاره که جفتش باعث چاقی میشه 

الان ناراحتیم بخاطر افتادی سینمه که ترک های زیادی هم افتاده. تازه من وزن هم زیاد کم نکردم 🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر من ریلکس عالمه  هر وقت هر چی گفتم میگه طبییعییه😐 بعد من ماه دوم استپ هم داشتم  وزن ...

من خیلی بیشتر کم کردم، دقت کن یکسال اول عمل زمان طلائی کاهش وزن شماست مخصوصا ۶ ماه اول بعدش روند کند میشه 

پیگیری‌کن ببین چی باعث استپ شده 

نگران نباش عزیزم اونم یکی‌از عوارض طبیعیه عمل ولی چاره داره

2731

استارترجان اصلا و ابدا نگران نباش به این فکرکن ک کلی از مشکلاتی ک بخاطر چاقی داری حل‌میشه ، قطعا عوارض چاقی از عوارض عمل بیشتره، اصلا انرژی منفی نداشته باش ، با قدرت برو برای یه زندگی جدید و قشنگ تر 

تو نت نوشته بود توی عمل بای پس از هر 200 نفر یه نفر میمیره 

تو نت نچرخ ..این همه آدم انجام میدن توکلت به خدا باشه...اول باید توکل کنی وامیدوارباشی ب خدا تا دلت آروم بگیره

توی نت میزنی گوشه ناخونم شکسته چی بزنم خوب بشه آخرش میبره میچسبونه به سرطان ناخن

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
من انجام ندادم ولی خب ریسک داره دیگه و کلی عوارض و به شدت سخت و دردناکه برا لاغر شدن راه های دیگه ا ...

واقعا به این شدت ک شما نوشتی سخت و دردناک نیستا

قطعا سخته عزیزم البته هرکسی یه جوره دیگه ولی مگه میشه سخت نباشه و درد نداشته باشه

من عمل کردم بالاتر هم‌ توضیح دادم، قطعا‌ منی ک تجربه کردم و دوره نقاهت و گذروندم‌ بهتر از شما‌ میتونم‌ بگم‌ چجوریه ... کل دوره نقاهت عمل ۱۰ روزِ و فقط وقتی بهوش میای درد و تهوع داری و موقعی که برای اولین بار باید بلند بشی راه بری یعنی کلا یک روز 

فروردین ماه همین امسال رضا داوود نژاد(بازیگر) به خاطر عوارض ناشی از بای پس به رحمت خدا رفت!!!

چرا به جای ورزش و رژیم سالم خوری و سبک زندگی سالم سخت ترین و پر ریسک ترین راه رو انتخاب میکنید؟!

سلام😊🖐🏻من تِلّی خاتون هستم...!رفیق بالاخره تهش میرسه به خدا🕊🌥 پس از اولش بسپارش به خود خدا ❤️👑نترس،نور بالاخره راهشو باز میکنه!🌞💛سرسخت باش مثل نور🪐🌌 ز پس صبر،تو را او به سر صدر نشاند👏🏻 "وَ لا تَقْطَعْ مِنْكَ رَجَائِي وَ أَمَلِی" بارالها امید و آرزویم را از خودت قطع مکن 🤲🏻💙اینجا بودن، اما آنجا را خواستن،دلیل به وجود آمدن استرس های درونی ست،بودن در این لحظه چه استرسی هست؟😌👌🏻تا نباشد امرِ حق،برگی نیفتد از درخت🍁❌️آنچیزی که انسان در میان بلایا یاد میگیرد، این است که در درون افراد بشر، ستودنی‌ها بیشتر از تحقیر کردنی هاست❤️‍🩹شما نمیدونین آدم‌ها رو توی چه شرایطی ملاقات می‌کنین، نمیدونین آدمها چه مراحلی رو گذروندن که الان رو به روتون ایستادن حتی نمیدونین چقدر قوی یا ضعیف بودن، یه چیزی بهشون بگین تا تسکین‌شون باشین؛مثلا من به تو میگم: " دمت گرم که از پس اون روزا الان اینجایی ؛ تو حتما خیلی بزرگ‌تر شدی و البته قوی‌تر💪🏻🥇یادمون باشه گفتن حقیقت توی زمان نادرست،مثل گفتن دروغ توی زمانِ درسته،حواسمون به جانِ کلمات باشه🧐🔍چون اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمیدن،آنها به قصد پاسخ دادن گوش میدن!ما چی؟به خودمون چطور گوش میدیم؟ما مثل اغلب مردم نباشیم😇💜 هیچ دل خُنک شدنی،ارزش شکستنِ یه دلِ دیگه رو نداره 💔❤️‍🩹اگر از كسی متنفری،از قسمتی از خودت در اون آدم تنفر داری؛چيزی كه از ما نيست نمی تونه افكار ما رو آشفته كنه،پس به جای توجه به زندگی دیگران از خودمون شروع کنیم و روی خودمون کار کنیم 🛠⚙️حضرت حافظ میفرمایند مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن/که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست💛 زمانی که خودت را دوست نداری عاشق کسی خواهی شد که تو را دوست ندارد،خودت رو بپذیر و یا تبدیل به کسی شو که دوستش داری🐛❤️🦋بعضی وقت‌ها آدم فکر می‌کنه کسی رو خوب می‌شناسه،اما در واقع فقط نقابش رو می‌شناسه!نقاب خودمون چی، می‌شناسیمش؟نقابت رو از روی صورتت بردار و خودت باش رفیق 🎭🪄لطفا به دنبال احترام و توجه نباش تا بی‌احترامی و بی‌توجهی تو را آزار ندهد😌👌🏻لطفا به کسی نِگر که ظلمت،بزداید از وجودت....🤍🤍🤍در نهایت یادت باشه آخر این سوز بهاری پیداست...🍂🍃