2733
2739

با تشکر😁

اگه تازگی امتحان دادی بگو افسر چی ازت امتحان گرفت

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

اول راهنمای راستو بزن 

بعد برو تا جایی که آینه ات بیفته موازی کاپوت ماشین بغلی

بعد برو دنده عقب تا جایی که انتهای ماشین بغلی رو از لچکی عقبت ببینی 

بعد حین حرکت لاکپشتی خیلی سریع فرمون رو کامل بچرخون راست و بازم لاک پشتی برو عقب تا از آینه ی سمت راستت مماس شدن گلگیر رو با جدول ببینی بعد لاک پشتی برو عقب و بازم خیلی خیلی سریع کل فرمونو بچرخون چپ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نام خدا من ۱۰ساله کلا به طور شانسی پارک دوبل میکنم گاهی عالی میشه گاهی هم داغون😂

خیلی ممنون😐🤕🤒

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2728
اول راهنمای راستو بزن  بعد برو تا جایی که آینه ات بیفته موازی کاپوت ماشین بغلی بعد برو دنده ع ...

مدل ماشین فرق نداره؟

من با پراید یاد گرفتم ماشین مربیم پراید بود حالا با سمند همون کار ک گفته بود انجام دادم اصلااااااا نمیشد

مدل ماشین فرق نداره؟ من با پراید یاد گرفتم ماشین مربیم پراید بود حالا با سمند همون کار ک گفته بود ا ...

میدونم که فرق داره خصوصا سمند ولی نکته اش یادم نیست شاید سرچ کنی گوگل بیاره برات

مدل ماشین فرق نداره؟ من با پراید یاد گرفتم ماشین مربیم پراید بود حالا با سمند همون کار ک گفته بود ا ...

تواینستا چندتا پیج خیلی خوب هست که یکیش یه خان اصفهانی هست و عالی آموزش میده اونا رو مرتب ببین و ترین کن یادمیگیری

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2738
تواینستا چندتا پیج خیلی خوب هست که یکیش یه خان اصفهانی هست و عالی آموزش میده اونا رو مرتب ببین و تری ...

میشه پیجشو بهم بدی عزیزم؟

میشه پیجشو بهم بدی عزیزم؟

اینستا رو پاک کردم خاطرم نیست اا خیلی معروفه شما سرچ کن اموزش رانندگی میاد بالا

یه خانمه که ویدئو زنده هم میزاره و پکیج فروشی هم داره اما کلی هم پست های ویدئویی گذاشته که عالی هستن همونا رو ببینی نیازی به خرید پکیجش نیست

خیلی هم فالوئر داره اصفهانیه و همیشه هم مانتو شلواره و اول ویدئوش خودش صحبت میکنه بعد شروع میکنه

با پسرش ویدئوها رو میگیره

دیگه بگرد پیدامیکنی

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
اینستا رو پاک کردم خاطرم نیست اا خیلی معروفه شما سرچ کن اموزش رانندگی میاد بالا یه خانمه که ویدئو ز ...

ممنون عزیزم لطف کردی