2733
2739
عنوان

چرا پریود نمیشن؟

201 بازدید | 17 پست

چند روز قبل از پریودم قرص ال دی مصرف کردم ۱۳ روز خوردم که پریود نشم بخاطر رمضان الان پنج روزه ول کردم هنوز پریود نشدم سه روزه که رابطه هم داشتم خیلی هم ترشح دارم بخاطر پریود شدنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

یعنی به خاطر روزه گرفتن خوردی و عقب انداختی ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
نه ولی خون ریزیم خیلی زیاد بود تو این دو روز یکی ممکنه حامله باشم؟

پریود اگه شدی دیگه خبری نیس ک چیزی وجود نداره

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

ن ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

ن ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم  ...

فکر نکنم اینجوری حامله بشی خودتم میگی با قرص ها پریود میشدی پس تخمکت ضعیفه به این راحتی ها حامله نمیشی 

فکر نکنم اینجوری حامله بشی خودتم میگی با قرص ها پریود میشدی پس تخمکت ضعیفه به این راحتی ها حامله نمی ...

تست زدم منفی بود ولی هنوز پریود نیومده🥲🥲

2706