2737
2734
عنوان

از آدمایی ک نقاب میزنن متنفرمممم

154 بازدید | 5 پست

از کارای بدی ک در حقم میکنن ناراحت نمیشماااا

از این که ادای آدمایی رو در میارن ک اینجوری نیستم ناراخت میشم 

خیلی این موضوع برام اتفاق افتاده یکی از آدما نزدیک زندگیم ادای آدمای مهربونو در میاره ک خوب بقیه رو میخواد 

بعد کرمشو از روی حسادت و بدحنسی میریزه دوباره میاد همون نقاب خوشاخلاقی و مهربونی رو میزنه انگار ن انگار اتفاقی افتاده 

منم خوب حسود هستم بداخلاق هستم ولی ادای غیر از اینو در میارم واقعا همه هم این خوصصیات منو میدونن ولی سعی میکنم بهتر بشم حسود نباشم بد اخلاق نباشم ولی دیگ نقاب نمیزنم ک بگم من این نیستم 

آدمای دورو اطراف منم خیلی زیادن خیلی وقته با هیشکی درد و دل نمیکنم فردا پس فردا همون رو میاره ب روم ب هیچکس اعتمادی نیست خیلییی دیدم با خودمم نه کسایی بودن از یکی خوب میگفتن دوروز دیگه که با طرف ی قهر ساده میکردن میومدن بد میگفتن ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو مریض کردن. دیگه نمیتونم آروم باشم و عین یه آدم نرمال حرف بزنم.

از خدا هم اگه  واقعا وجود داره خیلی دلخورم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2742

خیلی خستم😭 قلبم درد میکنه

ااان گریم گرفت

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
خیلی خستم😭 قلبم درد میکنه ااان گریم گرفت

مامان منم سر همین افراد مریض شده انقد گریه کرد امروز بهش میگم اخه همچین آدمایی ارزش اینو دارن ک ناراحتت بکنن 

تو پیر میشی بعد اونا به زن گیشون ادامه میدن