2737
2734

سلاممم

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ماچش کن

سلام عزیز دلم

وای بیا بده من بازی کنم باهاش😍😂

عاشق گل نرگسم:) گل نرگس نماد عمر طولانی و عشق یک طرفه....                                  جالب است آقاجان حتی نرگس هم تنهایی و غربتت را با زبان بی زبانی جار میزند               من اسیر بدلیجات دنیا شده ام خویش را هم از یاد برده ام تو برایم دعا کن شعر و ادبیات روحمو نوازش میده برای اروم کردن خودم دوست دارم اینجا بنویسم....
2728
ماچش کن

ببخشید اشتباه دستم خورد ریپ خورد😅

عاشق گل نرگسم:) گل نرگس نماد عمر طولانی و عشق یک طرفه....                                  جالب است آقاجان حتی نرگس هم تنهایی و غربتت را با زبان بی زبانی جار میزند               من اسیر بدلیجات دنیا شده ام خویش را هم از یاد برده ام تو برایم دعا کن شعر و ادبیات روحمو نوازش میده برای اروم کردن خودم دوست دارم اینجا بنویسم....
نه اوکیه خواستی بیا منو ببر هم باهام بازی کن هم ماچم کن هم بهم غذا بده من خیلی خیلی دخمل خوبیم🥲🙏😂 ...

عزیزممم😂

زنده باشی دختر خوب

2738