2737
2734
عنوان

با تمام مشکلات زیاد و عجیبی که با شوهرم داشتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 5338 بازدید | 199 پست
کدوم حرفم؟

همونکه روش رویپلای زدم. میگی پنج درصد زنا فقط امنیت جانی ندارن از خونه شوهر اقدام به طلاق کنن، این واقعا از اون حرفا بود. سوییس نیستا، اینجا ایرانه و جهان سوم و قوانین ضد زن اسلامی

مردی که نمیره بعد قهر زنش نازشو بکشه و برش گر دونه یعنی خودشم از طلاق بدش نمی یاد،،،هرکی شوهرشو خوب ...

خوش بحال شما ، ولی بیشتر آقایون هم مغرورن هم بلا نسبت شما بعضی خانم ها واقعا گیر و روی اعصابن و مردها بدشون نمیاد چند روز نفس بکشن ، توو نی نی سایت که چند ماه هم هست!!! چرا بدش بیاد؟؟ خونه خالی پول دست خودش رااااحت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا قوت بهت واقعا ماشالله چه صبری داری دختر الان شوهرت آدم شده؟

آدمش کردم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خوش بحال شما ، ولی بیشتر آقایون هم مغرورن هم بلا نسبت شما بعضی خانم ها واقعا گیر و روی اعصابن و مرده ...

نه مال من کیسی که براش به اندازه من خونه داری و بچه داری کنه گیر نمی اورد،، کی می یاد سه تا بچه بزرگ کنه واسه یه مرد بجز مادر همون بچه ها که عشق داره به فرزندانش. ازدواج دوم می یان عشق و حال، نمی یان کلفتی بچه های یکی دیگه رو کنن اونم سه تا بچه. 

شوهرتو چجوری ادب کردی که عوض شد؟ و چجوری دشمناتو نشوندی سرجاش؟ 

با شوهرم با آرامش و طمانینه و کم کم حرف زدم بدون گریه و عصبی بازی و سلیطه گری، از گذشته از صبوری هام از شرایطم که خبر نداشت ، از بچمون که از دست رفت از آسیب هام از چیز هایی که ناراحتم میکرد از اتفاقات و تحلیل هام از همه چیز ، دشمنام همین که میبینن ما داریم توو خونمون زندگی میکنیم بچه هام شاد و سالمن دارن دقققق میکنن کافیه بقیشو سپردم به قیامت

با شوهرم با آرامش و طمانینه و کم کم حرف زدم بدون گریه و عصبی بازی و سلیطه گری، از گذشته از صبوری هام ...

چرا فک میکنین زنای دیگه بارها و بارها و بارها با آرامش این حرفا رو به شوهرشون نگفتن؟ چرا دیدتون به زن ها اینجوره؟ چرا حرفای شما با آرامش و حرف زنای دیگه سلطیه بازی نام داره؟ اگه حرف شوهرتون با یه زن دیگه رو بخونین یا ببینین که شوهرتون جلوی شما فیلم بازی میکنه و به اون زن جور دیگه ای میگه اونوقت دلتون میکشه ادامه بدین؟ به نظرم موندن دلی و واقعی باشه خوبه نه به هرقیمتی... البته خب من که رو شوهر شما شناخت ندارم شاید بهتر از خیلی مردا باشه و شرایط جوری بوده سبک سنگین کردین و نقاط مثبتی وجود داشته که شما رو نگه داشته بجز بچه ها

2740
چرا فک میکنین زنای دیگه بارها و بارها و بارها با آرامش این حرفا رو به شوهرشون نگفتن؟ چرا دیدتون به ز ...

من هرگز فکر نکردم زن های دیگه چنین کاری نکردن ، لطفاً آرامشتونو حفظ کنید من فقط راجع به خروج از منزل نظر دادم ، منم چنین روز هایی که شما میگید گذروندم واقعا سخته عزادار بچم بودم و شوهرم عشق و حال 

بعضی از زنها فکر میکنم مثل کالا هستن و برده هستن فکرمیکنن برم خونه باباشچن شوهره گشنش بشه غذا نباشه بره زنشو بیاره  ولی من هیچوقت خونه خودمو وسایل خودمو ول نمیکنم برم والا خونه خودمه اون بره اگه ناراحته هروقتم طلاق بگیرم بازم خونه بابام نمیرم این شوهره که باید وسیله هاشو جمع کنه بره وسایل خونه مال منه  

چون که همه مثل شما نیستن

جایی میمونن که بخوانشون

مگه زمان ۶۰۰ سال پیشه زن تا میپوسه دم نزنه و زجر بکشه

این یه مصیبته نه افتخار

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
2706