2737
2739
عنوان

با تمام مشکلات زیاد و عجیبی که با شوهرم داشتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 6708 بازدید | 222 پست
ولی خودتو فدا کردی نمیدونم یعنی الان احساس خوشبختی میکنی😔

بله الحمدلله ، سومیو باردارم ، زندگیم تغییر کرد به لطف و نگاه خدا

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خودتو فدا کردی نمیدونم یعنی الان احساس خوشبختی میکنی😔

خوش حالم بچه هامو فدا نکردم ، نمیدونی بچه های طلاق چجوری له میشن ، نقاب شادی زدم برای بچه هام و صبر و سکوت کردم خدا هم برام جبران کرد کم کم بعد از سه سال حالم خوب شد و خیلی بهتر از طلاق و ازدواج مجدد و دردسر های بعدش شد اوضاعم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خداروشکر فقط من از مردای دست بزن دار خیلی میترسم پدرم اینجوری بود مراقب خودتو بچه هات باش عزیزم..انشالله همیشه خوب وخوشبخت باشی تو زندگیت🌹

2742
خداروشکر فقط من از مردای دست بزن دار خیلی میترسم پدرم اینجوری بود مراقب خودتو بچه هات باش عزیزم..انش ...

شوهر من دست بزن نداشت ۶ سال انگشت بهم نزده بود ولی چرررخ گردون جوری چررررخید که تبدیل به یک هیولای وحشی شد ، الان گاهی یادش میاد چه بلایی سرم آورده جز شرمندگی تعجب میکنه!!! البته برخی خانم ها بلا نسبت شما زبون تیزی دارن

خوش حالم بچه هامو فدا نکردم ، نمیدونی بچه های طلاق چجوری له میشن ، نقاب شادی زدم برای بچه هام و صبر ...

واقعا مادرمهربون و نمونه ای هستی افرین بهت انشالله خدا همیشه سایه اتو بالا سر بچه های گلت نگه داره اونارم برای تو نگهداره عزیزم

واقعا مادرمهربون و نمونه ای هستی افرین بهت انشالله خدا همیشه سایه اتو بالا سر بچه های گلت نگه داره ا ...

قربونت برم ، همچنین الهی از در و پنجره ی خودت نور خدا بیاد داخل 

2740
اصلا قابل قبول نیست حرفت، خودتم میدونی 

کدوم حرفم؟

احسنت که صبر کردی ولی از من به شما نصیحت خیلی مطمئن صحبت و مواخذه نکن چون آدمی زاد نمیدونه روزگار بر ...

دقیقا. ایشون کلا آمار رو برعکس میگه، جالبه. حالا خودش انتخاب کرده بمونه مختاره ولی قرار نیست برای همه این نسخه رو بپیچه، هر کی آستانه تحمل و شرایط روحی خودش و فرزندانش و کیفیت رفتار شوهرش فرق داره.. قطعا هرکی به طلاق میرسه همه راه ها رو رفته و سبک سنگیناشو کرده وگرنه مریض نیست از خیلی چیزا بگذره بخاطر شرافت و آرامش اعصاب

اینجور افراد که شما میگید ۵ درصد جامعه هستن ، ۹۵ درصد الکی قهر میکنن و ما اینجا باید آه و ناله لایک ...

قهر الکی رو زنا تو خونشون میکنن اونم دوره نامزدی نه زنی که چند تا بچه داره و زن عاقل و با تجربه ای هست.. 

قهر الکی رو زنا تو خونشون میکنن اونم دوره نامزدی نه زنی که چند تا بچه داره و زن عاقل و با تجربه ای ه ...

وای اینجا که پرررره تاپیک های دعا کنید شوهرم بیاد دنبالم غرورم له نشه ، کسی که میخواد شوهرش بیاد یعنی قبل از رفتن از خونه ده ثانیه هم فکر نکرده ، یا تاپیک های پدر و مادرم از دست بچه هام خسته شدن و..... ، توو مرکزی که من بودم هم هرروز تماس داشتیم قهر کردم پشیمونم

خدا کنه پشیمون نشی از بارداری سومی.واقعا اعصاب و عشق میخواد، زن هم عشق و توجه و آرامش رو از شوهرش میگیره و به بچه هاش میده، وگرنه ارتباط سمی زن و شوهر ناخواسته رو بچه ها هم تربیتش رو میزاره.امیدوارم شوهرت قدردان گذشت و فداکاری شما باشه

وای اینجا که پرررره تاپیک های دعا کنید شوهرم بیاد دنبالم غرورم له نشه ، کسی که میخواد شوهرش بیاد یعن ...

مردی که نمیره بعد قهر زنش نازشو بکشه و برش گر دونه یعنی خودشم از طلاق بدش نمی یاد،،،هرکی شوهرشو خوب میشناسه که می یاد دنبالش یا نه. مال من که به یه روزم نذاشت بکشه نذاشت یه نفس بکشم دوروز ریختشو نبینم سریع پیداش شد. خخ

خدا کنه پشیمون نشی از بارداری سومی.واقعا اعصاب و عشق میخواد، زن هم عشق و توجه و آرامش رو از شوهرش می ...

سه سال ازون قضایای ما گذشته و خوووووب شوهرمو ادب کردم و همه ی تیمی که برای جدایی ما برنامه ریزی کرده بودن نشوندم سرجاشون ، من قبلش ۷ سال زندگیِ پر تلاش و پر پیشرفت داشتم هردومون کنار هم با اشتباهاتی بزرگ شده بودیم و بعد یه طوفانو مدیریت کردم البته ۱ سالو نیم جا زده بودم اما بعدش بلند شدم از جام و اون روی زن قدرتمندو نشون دادم ، هرگز بخاطر آرامشی که بچه هام دادم پشیمون نمیشم

2706