2733
2734

من اگ تا جمعه دیگ حاجتمو‌بگیرم یا نشونه ببینم از رسیدن به حاجتم روز جمعه ۱۰۰ حمد میخونم هدیه ب امام زمان ❤️

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ برسم ک خیلی نذرا کردم اما اگ واسطع بشع و برسم

۱۰۰ حمد و ۱۰۰ توحید و ۱۰۰ صلوات 🥺

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2728

مادرم سرطان بدخیم داره اگه این اتفاق تا جمعه دیگه برام بیفته و معجزه بشه  و مادرم خوب خوب بشه یک ماه حقوقم رو نذر امام زمان میکنم 😭😭😭😭💔

حتی حاضرم جونمم نذرش کنم مادرم خوب خوب بشه 😭

من  دوتا حاجت دارم.. 

یکیش کوچیکتره یکیش بزرگتر

اگه به کوچیکه برسم تا روزی که تو این دنیا هستم  روزی پنج تا صلوات 

اگر به بزرگ برسم تاروزی که زنده هستم هر جمعه 313تا صلوات تقدیمشون میکنم

مادرم سرطان بدخیم داره اگه این اتفاق تا جمعه دیگه برام بیفته و معجزه بشه  و مادرم خوب خوب بشه ی ...

ایشالااا با خبر خوب بیای عزیزم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2738
مادرم سرطان بدخیم داره اگه این اتفاق تا جمعه دیگه برام بیفته و معجزه بشه  و مادرم خوب خوب بشه ی ...

انشاءالله خوب میشن🥺

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

اگه شماها اعضای تایپیک حاجت روا بشید به نیتشون پول صدقه میدم، ۱۰۰ صلوات برای مادرشون میفرستم ۱۰۰ برای پدرشون ۱۰۰ برای خودشون 🥲🤲🏻 التماس دعا 

هر کی حاجت روا شد تو هفته بهم بگه انجام بدم براش

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

راستشو بخواين من آدم معتقدي نيستم

ولي دوسدارم ببينم اگ واقعيه اتفاق بيوفته كه منم باورش كنم

من ي چيزي تو دلمه كه دوسدارم اتفاق بيوفته

اتفاقا تو حالت عاديشم تا جمعه ديگه معلوم ميشه

اگه واقعا همچين اتفاقي افتاد به چنتا نيازمند كمك ميكنم يا ١٠٠٠ تا صلوات ميفرستم يا يه جز از قران رو ميخونم بالاخره به يه نوعي يه كاري انجام ميدم♥️

اگه شماها اعضای تایپیک حاجت روا بشید به نیتشون پول صدقه میدم، ۱۰۰ صلوات برای مادرشون میفرستم ۱۰۰ برا ...

ممنونمم عزیزم

اگر تا جمعه دیگه نشونه ای از حاجتم ببینم،صد تا صلوات و یه زیارت عاشورا هدیه میدم به آقا امام زمان ✨❤️

استارتر جان لطفا لایک یا تگ می کنی هفته دیگه که اگر رسیده بودیم یادمون نره نذرمون رو🥰❤️

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
2706