2737
2734

سلام

قصد دارم ۳ تا اپلیکیشن خوب رو معرفی کنم و مزایا و معایب اون ها رو بگم تا بتونید خیلی خوب انتخاب کنید و بهتون تو یادگیری زبان های مختلف کمک کنه.

ادامه👇🏻

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

۱.دولینگو

دولینگو دیگه تقریبا همه جا هست و معرفی میشه،معایب و مزایایی که داره رو به صورت خلاصه لیست میکنم:

مزایا:

۱.کار کردن باهاش راحته و می‌تونید روزی ۳ دقیقه تا بی نهایت کار کنید.

۲.امکان تعیین سطح توش وجود داره.

۳.تنوع زبان هایی که داره زیاده

۴.نسبت به اپ های دیگه دایره لغاتتون گسترده تر خواهد بود.

معایب:

۱.روند درس ها بعد مدتی طولانی میشه و کورس هاش خسته کننده میشه.در حدی که پیشرفت تون و حس نمی‌کنید.

۲.روی مکالمه و اصطلاحاتی که کاربرد خیلی زیادی دارن کار نمیشه.

در کل دولینگو برای تمرین و مرور عالیه،اما برای یادگیری کامل نه..

در ضمن ما فارسی زبان ها نمیتونیم توش انگلیسی یاد بگیریم.

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

رزتا استون

یکی از بهترین های جهان!

مزایا:

۱.رو تمامی قسمت های speaking, listening, writing ,vocabulary و ...کار میشه 

۲.فایل صوتی native

۳.از همون اول همه چی با همون زبان هست و با تصویر نشون داده میشه.

۴.تنوع بسیار زیاد زبان ها

۵.قسمت های تخصصی کار کردن روی مثلا speaking..

برای این برنامه حتما باید وقت بذارید.یعنی اگه خیلی وقت ندارید احتمالا به دردتون نمیخوره ..درس ها طولانی هستن و نیاز به این دارن که حرف بزنید،گوش کنید و...(یعنی همه جا نمیتونید با این برنامه کار کنید و حتما باید جایی باشید که بتونید حرف بزنید و گوش کنید.

جان؟ فقط بگو پولی هست یا ن 

نه عزیزم همشون رایگانه

قول میدم خیلی هاتون حتی اسم این برنامه رو نشنیدید،اما باید بگم go2train یکی از بهترین هاست.

این تبلیغ نیست چون اصلا نیاز به تبلیغ ندارن و از همه نظر این برنامه کامله. 

مزایا:

۱.اساتید اش ایرانی هستن و به صورت ویدیویی هست.

۲.تمام اساتید دارای لهجه بسیار نزدیک به native و تجربه تدریس هستن.

۳.هر درس شامل یک فایل ویدئویی،پی دی اف درس،پی دی اف گرامر و وکب، و یک آزمون تستی هست که تا در اون قبول نشید نمیتونید به مرحله بعد برید.

۴.اساتید اش عمدتا از همون جلسه اول به همون زبان صحبت میکنن و فقط در صورت نیاز فارسی حرف میزنن.

۵.کیفیت برنامه،فایل ها،ویدئو ها همگی در بهترین حالت خودش هست.

در کل اگر فرصت دیدن فیلم های ۱ ساعته رو دارین،بهترین انتخابه چون زمان اش هم بین ۴۰ دقیقه یا ۱ ساعته...

2738

وای دختر، عالی بود!

خیلی خیلی خیلی خیلی یک دنیا ممنونم ازت❤❤❤

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
وای دختر، عالی بود! خیلی خیلی خیلی خیلی یک دنیا ممنونم ازت❤❤❤

خواهش میکنم عزیزم❤️

۱.دولینگو دولینگو دیگه تقریبا همه جا هست و معرفی میشه،معایب و مزایایی که داره رو به صورت خلاصه لیست ...

چرا میگی ما فارسی زبانها نمیتونیم توش انگلیسی یاد بگیریم؟

من الان و پس از معرفی شما باهاش آشنا شدم.از دیشب که نصب کردم،همش گوشی دستمه. واقعا بهش علاقه مند شدم.

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
چرا میگی ما فارسی زبانها نمیتونیم توش انگلیسی یاد بگیریم؟ من الان و پس از معرفی شما باهاش آشنا شدم. ...

نه عزیزم منظورم این بود که در دولینگو با زبان پیش فرض فارسی نمیشه آموزش انگلیسی دید چون دولینگوی اصلی اصلا زبان فارسی نداره.یعنی هر زبانی بخوای یاد بگیری نیازمند اینه که انگلیسی بلد باشی

نه عزیزم منظورم این بود که در دولینگو با زبان پیش فرض فارسی نمیشه آموزش انگلیسی دید چون دولینگوی اصل ...

آره، من انگلیسی رو تقریبا مسلطم،رفتم با دولینگو عربی یاد بگیرم. خیلی جالبه برام،هر دو زبان برام به چالش کشیده شده.😍

بازم ممنونم ازت🌺

سلام من باید بابت زبان ازتون راهنمایی بگیرم اگه پیامم رو دیدید ممنون میشم اعلام حضور کنید 🙏💐

سلام عزیزم بفرمایید 

2706