2737
2739

ما تو ۶سال دوستی و عقد بیشتر اژ نصف روز قهر نبودیم چون من همیشه با این که مقصر نبودم میرفتم آشتی الان سه روزه قهریم دیگه تحمل ندارم قلبم میاد تو دهنم همیشه من نازشو کشیدم الان سه روزه ی  پیام نداده هی دستم میره بهش پیام بدم میگم اگه بازم پیام بدم میشه مثل همیششه اما حالم خیلی بده خیلی توهینا بهم کرده حالام راحت رفته حتما دنبال خوش گذرونی خیلی دلم شکسته اما حالمم بده

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 

🚫🚫توجه توجه🚫🚫

⛔⛔ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی ✅کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

⁉️🔴- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

🔴۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

🔴۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

🔴🔴اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن🔺🔺

🔴🔴لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .🔺🔺

🔴🔴این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن🔺🔺

⛔🚫⛔🚫ما اینجا زندگی شخصیمون میذاریم نباید یه گزینه برا حذف عکسهای شخصی و داستان زندگیمون باشه تا شناسایی نشیم ⛔🚫⛔🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دلم تنگهههههه دارم میمیرم

نگران نباش ، هیچکس از دلتنگی نمرده ، بذار این قضیه یه بار برای همیشه تموم بشه . بفهمی کجای زندگیشی ، چقدر ارزش داری براش . حاضره برات چیکار بکنه . این چیزا رو الان باید بفهمی نه بعد 10 سال زندگی و دو تا بچه ، تا میتونی سر خودت رو گرم کن 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم