2733
2739
عنوان

امسال هزینه های کربلا چقده؟

129 بازدید | 16 پست

سلام من تصمیم دارم امسال برم کربلا میشه هزینه‌هاشو بگید چجوریه مثلا تا مرز مهران ؟ بعد ازونور کرایه ماشینش به پول ایران چقدر میشه؟من میخوام یه قسمت‌هایی پیاده روی داشته باشم میشه یا اونایی ک پیاده میرن از یجا جداگانه هس مسیرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو ماه پیش سه نفره رفتیم کربلا 

۱۶میلیون فقط کرایه دادیم

جا و غذا همه چی اونجا داشتیم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2728
دو ماه پیش سه نفره رفتیم کربلا  ۱۶میلیون فقط کرایه دادیم جا و غذا همه چی اونجا داشتیم

الان از خوزستان کاروان ۱/۶۰۰ تومان میبرن غذا به عهده زایر

اگه مکان و غذا به عهده خودشون باشه ۵میلیون میبرن 

الان از خوزستان کاروان ۱/۶۰۰ تومان میبرن غذا به عهده زایر اگه مکان و غذا به عهده خودشون باشه ۵می ...

اره میدونم

ولی اصلا سفر با کاروان دوس ندارم .

ما شخصی خودمون رفتیم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2740
بله عزیزم همونکه بعد محرم ثبت‌نام میکنن میرن

زیارت اربعین من و مادرم همینجوری میریم تنهایی از شلمچه 

برامون از زیارت مشهد آسونتره و هزینه خیلی کمتر 

همه چی مجانیه اونجا

حتی کرایه ولی با ماشین سنگین زایر میبرن .با ماشین سواری هم گاهی وقتا سوار میکنن باید منتظر بمونی ماشینا حشد شعبی بیاد

تقریبا ۲میلیون تومن لازمت میشه بدون سوغاتی البته

ماهم شخصی میریم اصلا نمیفهمن ایرانی هستیم هم پوشش هم زبان اونجارو بلدیم 

ای حبیبتی احنه هم.

و عدنه اهالیتنه.. بیتهم بلکربلا و بلنجف.

الحمدلله 😍 جید جدا زیاره المقبوله مقدما 

یعنی این هفته ام بخوایم بریم کاروان هست ؟غذا ومکان نداره و تا خوزستان از تهران باید خودمون بیایم درسته؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706