2733
2739

سلام دوستان اگه میخواین حساب بلو باز کنید امکانش هست کد منو ب عنوان معرف بزنید؟؟؟۳۰ هزار تومان هدیه میده که اونو برا خودتون واریز میکنم،فقط کارت مشکیشو دوست دارم ….هیچ هزینه ای هم برا شما نداره کلی قابلیت هم داره کارتش….تمام مراحلشم غیر حضوری هست فقط ب عنوان معرف اگه امکانش هست کد منو میزنید….ممنون میشم جواب بدین❤️

خب خودت برو درخواست کارت مجدد بده

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

یه برچسب کارت مشکی بخر بچسبون روش

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

الکی اینجا وقتتو هدر نده، هیشکی با کد شما وارد نمیشه 

یه پیجی هست اینستا، برچسب کارت میزنه، بلو مشکی ام داره، اگه خیلی دوس داری از اون بخر 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
در حالت عادی نمیشه باید ده نفر کد دعوتمو بزنن….بعد بتونم درخواست کارت مجدد مشکی رنگ بدم

نه من اول سبز داشتم بعد بنفش گرفتم

اعلام مفقودی کردم

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2738
الکی اینجا وقتتو هدر نده، هیشکی با کد شما وارد نمیشه  یه پیجی هست اینستا، برچسب کارت میزنه، ...

میشه بدی پیجشو؟

الکی اینجا وقتتو هدر نده، هیشکی با کد شما وارد نمیشه  یه پیجی هست اینستا، برچسب کارت میزنه، ...

گفتم شاید کسی بخواد حساب باز کنه اخه مشکلی پیش نمیاد اگه کد یکیو بزنن….ممنون عزیزم ،کدوم پیجه؟

اهان نه نگرفتم  الان شرایطشو گفتی متوجه شدم  یعنی ۱۰ نفرو من معرفی کنم مشکی میده برام&nb ...

بله عزیزم بعد از اینکه ده نفر کد آدمو بزنن….باید درخواست مفقودی و کارت مجدد بدیم بعد مشکی انتخاب کنیم فکر میکنم روندش اینه….

2706