2733
2734
عنوان

دلم بلوکارت مشکی میخواد،کسی هست بخواد حساب باز کنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 21 پست
@قاتل_زنجیره_ای   بفرما

دست شما درد نکنه عزیزم

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
گفتم شاید کسی بخواد حساب باز کنه اخه مشکلی پیش نمیاد اگه کد یکیو بزنن….ممنون عزیزم ،کدوم پیجه؟

اره میدونم ولی خب نمیزنن، اگه بخوان وارد بلوبـانک بشن از کد خانواده و دوست و فامیل استفاده میکنن 😅

اینم اون پیجه 

البته بازم هستا توی اینستا، خیلیا الان انجام میدن 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدونم ولی خب نمیزنن، اگه بخوان وارد بلوبـانک بشن از کد خانواده و دوست و فامیل استفاده میکنن 😅 ...

حالا ی چیز میگم مسخره نکنیا من خودم کدهیچ کسو نزدم حتی همسرم گفتم نکنه دسترسی داشته باشه ب حسابم بعد فهمیدم هیچی نیس😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈ممنونم ازت دوستم

حالا ی چیز میگم مسخره نکنیا من خودم کدهیچ کسو نزدم حتی همسرم گفتم نکنه دسترسی داشته باشه ب حسابم بعد ...

ای بابا 😂😂😂😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2731

این هدیه بازکردنی است

دوست گرامی، شما از طرف «.....» عزیز به بلو دعوت شده اید.

روی لینک زیر کلیک کرده و اپلیکیشن بلو را نصب کنید.

کد «N6GZFI» را در قسمت کد معرف وارد و فرآیند بازکردن حساب را تکمیل کنیبلو؛ بانک، ولی دوست داشتنی

30 هزار به من و ۳۰ هزار به ما هدیه میدهد 

رایگان حساب باز کنید