2733
2734

ما تو ۶سال دوستی و عقد بیشتر اژ نصف روز قهر نبودیم چون من همیشه با این که مقصر نبودم میرفتم آشتی الان سه روزه قهریم دیگه تحمل ندارم قلبم میاد تو دهنم همیشه من نازشو کشیدم الان سه روزه ی  پیام نداده هی دستم میره بهش پیام بدم میگم اگه بازم پیام بدم میشه مثل همیششه اما حالم خیلی بده 

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارتنرمه

چون سربازه و نمیتونیم زیاد حرف بزنیم 

نهایت از غروب تا روز بعد🤣

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2742

تو دوران نامزدی یه بار یک ماه شد😢ولی الان نهایتا دو سه ساعت😂

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بد عادتش کردی از اول

تا حالا قهر نکردیم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕