2733
2739
عنوان

درگیری من بایه بچه

103 بازدید | 5 پست

پسرخالم کلاس چهارمه داداشمم همسن اونه بعضی وقتاداداش من میره خونه اوناو بعضی وقتاهم اون میاد خونه مااحالامشکل من باهاش اینه هی میاد به وسایلام دست میزنه وهمه کتاباموپخش میکنه داداش خودم اصلااینجوری نیست اوایل کاری نداشتم بهش تااینکه یکی ازکتابام گم شد دیدم انداخته زیر کمدحالا کتابام هیچ میره سروقت کمدم هرچی لوازم آرایشی دارم یه جوری بهم میریزه که یه رژ هم برام پیدانمی شه باید دوساعت مرتبشون کنم حالا فکرمی کردم بچست ومی خواد بازی کنه باهاشون الان فهمیدم برا اینکه رومخ من راه بره اینکارارو میکنه😑😐😐 اصلا به کتابای داداشم دست نمی زنه یا وسایلای اونو کاری نداره خودش کتاباش وکه کلا ول کرده این پسرخالم فقط اسم خودشو بلده بنویسه حتی اسم خانوادشو هم نمی تونه بنویسه به نظرکه مشکل مغذی نداره ولی اصلا یادگیری نداره بااین که کلاس چهارمه هیچی بلد نیست الان اومده تواتاق دارم درس می خونم می گم بروبیرون درس دارم انگارنه انگار همین که مامانم میگه زرتی میره بیرون شمابودین چطوری باهاش رفتار می کردین که هم خالتون ناراحت نشه که هم بایه بچه درگیر نباشین

خداراچه دیدی                                                        شاید قرار است همان بشود که می خواهی!         

از وقتی میاد در اتاق قفل کن نزار بیاد تو اتاقت 

مغزم درگیر شده بچه کلاس چهارمی چطور سواد نوشتن اسم ندارن🙄

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
از وقتی میاد در اتاق قفل کن نزار بیاد تو اتاقت  مغزم درگیر شده بچه کلاس چهارمی چطور سواد نوشتن ...

تاحالاچندبار کلاس خصوصی براش گرفتن  پسرعموش یه ماه هرروز میومدباهاش کار می کرد یه کلمه هم نفهمیدالانم مدرسه عادی میره ولی انگارنه انگار

خداراچه دیدی                                                        شاید قرار است همان بشود که می خواهی!