2737
2734
عنوان

پسره شوهرم وسایل ورزشیمو برد 😏🥲

354 بازدید | 15 پست

بچه ها تو تاپیک قبلیم گفتم ۱۲ سالشه و چند روزی اومده بود پیش ما ، با مادرش یه شهر دیگه هستن بعد من ورزش حرفه ای میکردم قبل بارداریم الآنم تو بارداری بعد ۳ ماه باز شروع کردم تو خونه خودم ورزش میکردم لوازم ورزشی همه چی دارم ، بعد این بچه دمبل هام و استپم رو برد ، یعنی گفت من این هارو می برم منم جلو شوهرم دیگه چیزی نگفتم ، چون میشدم زن بابا بد ، ولی واقعا خودم لازمشون داشتم و شوهرم می‌دونه من ازشون استفاده میکنم هیچی نگفت ، دستمم ی خورده خالی فعلا نمیتونم بخرم 🥲

به شوهرت بگو بخره

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چرا از پول خودت بخری؟ 

سفارش بده به همسرت بگو پولش رو بزنه. 

حتما بگو نمیخواستم دل فلانی رو بشکنم وگرنه خیلی لازم داشتم لوازم رو... 

( خوبی هاتو بهش بگو) 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2738

میگفتی اینا وسایل منن.خودم لازم دارم.چیزی لازم داری بگو بابات برات میخره

نباید سکوت میکردی.چون بچه ست عادت میکنه و هردفعه میاد میگه فلان چیزو میخوام ببرم.اینجور نمیشه.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2706