2737
2734

واینکه بگین کلا نباید بذاریم مثلا دست بده؟

تا چندماه بعد مثلا میتونه لمس کنه یا بوس معمولی واین ها؟

خودم اصلا مخالف این چیزام وخیلی گارددارم بهشون ولی نمیدونم خواستم نظراتتونو بدونم

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

دوس شدن و اشنایی صد درصد اسیب میرسونه به درس

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶

اگه مدرسه میری اره لطمه میزنه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوس شدن و اشنایی صد درصد اسیب میرسونه به درس

خب دوست شدن ب قصداردواجه

رشتش شبیه خودمه فقط اون فارغ التحصیل شده از دانشگاه اصفهان همونجا ک من درس خوندم

چرا؟

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2738

ب اينده ب همه چي لطمه ميزنه

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
بله ممکنه صدمه بزنه  نه به درس  بلکه به خودت  روحیه ات  و خیلی چیزای دیگه&nb ...

وا خب آدم چجوری شریک زندگیشو  پس انتخاب کنه ازدواج کنه؟؟

نمبشه ک بدون اشنایی

حتما لطمه میزنه من موافق با لمس نیستم

چرا حتما.؟

من معدل الف بودم ترم پیش

2706