2733
2739

سلام خانم گلا صبح تون بخیر☀️🌈🌷🌹💐

ازدیشب دوره ی ماهانم شروع شده یه درد عجیبی اومده سراغم که با هیچی درست نمیشه دمنوش بابونه خوردم ،کیسه آب گرم،قرص هیوسین،حتی الوئورا هم گذاشتم یا اسپند دود کردم ولی ول کن من نیست که نیست این درد

به هر سمتی میچرخم هر حرکتی که قبلا برای کاهش دردانجام میدادم افاقه نمیکنه

حالت تهوع وپا درد هم دارم،قبلنا این اقداما رو میکردم سریع خوب میشد دردم زیاد زیادش یه ساعت ونیم بود ولی الان ده ساعته درد میکشم وخوابمم مختل شده

پیشنهاد وراهکار برای خوب شدن دارین ممنون میشم بگین

نبات نداریم😅متاسفانه😢

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پروفن بخور

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
دوست داری حداقل یه سونو بدی؟ شاید آپاندیس باشه؟

نه گلم پریودم شکمم درد نمیکنه پایین شکمم درده

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2740

عزیزم قرص آهن هم بخور حتما  

بر ای من که واقعا مثل مسکن می مونه  هرروز آهن میخورم اون زمان

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
کیسه آب گرم بذار

گذاشتم از دیشب چندین بار افاقه نکرده

برین اورژانس خدای نکرده کیستی چیزی نباشه... معمولا حوله گرم و دمنوش خوب میکنه

میخوام برم،عوارض نداره ،امپول وداروی بروفن اینا؟ تواین دوران مصرف کنم

ناخنک و گزنگبین دم کن

کیسه اب جوش

بروفن ۲ تا باهم

زیر پتو برو عرق کنی.

برو خدا رو شکر کن پریودی ها من وحشتناکه‌ ‌ . مشکلی هم ندارما. ولی دردم زیاده. کم پیش میاد کارم ب بیمارستان سرم نرسه.

افت فشار و استفراغ پای ثابتشه

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 
برو ی آمپول مسکن بزن

میترسم عواراض داشته باشه

میخوام برم،عوارض نداره ،امپول وداروی بروفن اینا؟ تواین دوران مصرف کنم

من راستش اصلا مسکن و اینا نمیخورم 

دگتر حداقل چک میکنه چیز خاصی نباشه

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت