2733
2739

هر دو باهم کنار میان یا یکی کوتاه میاد؟

البته پسر طرز فکرش مثل دختره

خانواده دختر و خودش مدرنن زن و مرد برابرن

تفکیک جنسیتی تو مراسما نیس پوشش هم کاملا آزاد 

خانواده پسر سنتی و مذهبی 

ولی پسر خودش طرز فکر خانواده رو اصلا قبول نداره

ب مشکل میخورن؟

حدود هفتاد درصد آره به مشکل می خورن ، حداقل اطراف ما که اینجوری بوده 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدر کسی که سطح فرهنگی اجتماعی عقیدتی با خانواده همسرش یکی نباشه یا نزدیک نباشه علنا تو زندگی درمیاد

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بله به مشکل میخورن

آیا منظور از مذهبی بودن صرفا حجابه؟

آیا درمورد پوشش تو جمع خانواده پسر حرف زده شده؟

آیا خانواده پسر از عقاید فرزند خود اطلاع دارن  و واکنششون چیه ؟

آیا رفتار خانواده با این دختر در زمان نامزدی چگونه است

2738

آره به مشکل میخورن 

ولی باید سعی کنن کنار بیان باهم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
پدر کسی که سطح فرهنگی اجتماعی عقیدتی با خانواده همسرش یکی نباشه یا نزدیک نباشه علنا تو زندگی درمیاد

نمونه اش خودم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
حتی با اینکه پسر مث خانواده فکر نمیکنه؟

آره بابا . تازه اونم شاید چون دوست داره دروغ میگه و واقعا طرز تفکر خونوادشو داره. احتمال شکست هست . درصد نمیدم چون نمیدونم ولی دیدم 

یکم شجاع باشید و با نظر مخالف هم مشکل نداشته باشید.

ببین عزیزم آدم وقتی ازدواج میکنه چه بخواد چه نخواد با خانواده همسرش در ارتباط هست 

درسته که طرف شما افکارش مثل شما هست و می تونه با خانواده شما کنار بیاد

اما اگر مراسمی باشه شاید شما بخواید مختلط باشه ولی خانواده آقا پسر نخوان که اصولا اگر هیچ کدوم از خانواده ها گذشت نکنه این میشه مشکل و دعوا و بحث 

یا اینکه شما بخواید برید خونه مادر همسرتون و لباس راحتی بپوشید اما مجبور میشید بخاطر خانواده اونا مدل پوششتون رو تغییر بدین 

شاید اوایل بگید اشکال نداره اوکی هست اما به مرور باعث اذیت میشه

مگه اینکه هر دو خانواده اهل گذشت باشید و با هم کنار بیایید 🙂🌚

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
2706