2737
2739
عنوان

امروز یه چیزی گفتم که مث سگ پشیمونم

834 بازدید | 40 پست

رفته بودم خونه مامان بزرگم بعد داییم و زنداییم اومدن، این داییمو به دلیل شغلش و اینکه شهر دور زندگی میکنن خیلی کم میبینم در حد چندسال یبار، فکرشو بکنید که داییم میگفت همسرم رو تاحالا در حدصحبت کردن ندیده فقط گذری همو دیدن. 

بعد خلاصه داییم بهم عیدی داد و خیلی مهربون بود، منم نمیدونم چم شد هی داشتم تعارف میکردم که بیایید خونمون خوشحال میشیم یهو گفتم توروخدااااا 😐😐

بعدهم خندیدم گفتم دیگه چون قسم دادم بیایید 😐😐😐😐

الان میگم چم بود چرا انقد اویزون بازی دراوردم 😐😞🫣

بدتر از خودم مامانمه دیگه دودقیقه یبار میگه داییتو قسم دادی دیگه تو فکره که کی وقت کنه بیاد خونتون. 

اصلا یادم میوفته خجالت میکشم میگم دیگه انقدر اصرار هم نیاز نبود 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بگید خیلی زشته بود؟ 😭😭😭

کاش پیش زنداییم تعریف نکنه بیشتر از این ضایع بشم ☹️😞

تنها ترینم🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

زشتیش کجا بود!

اتفاقا الان خوشحال شده که چقد دوسش داری

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

اصلا زشت نبوده

فقط اونا فهمیدن که خیلی دوس داری داییت بیاد خونتون

پسرعمه منم خیلی به بابام اصرار میکنه بیا خونمون

بابامم دید خیلی دیگه داره اصرار میکنه فهمید گفتنش در حد تعارف نیست واقعا دوس داره 

دیگه تو فکره که سر اولین فرصت بره خونه پسرعمم

خونه پسر عمم یه شهر دیگه هس 

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
خیلی اویزون نبودم؟ 😂😂حس میکنم خیلی زشت شد 😐

نخ بابا جای من بودی چی میگفتی یکی از اقوام شوهرم عید اومد خونمون بعد قرار بود ۴ روزی بمونه مام کلی تدارک یهو گفت میخام برم شوهرمم ناراحت شد یهو من بغض کردم گریم دراومد 😁دید اوضاع خرابه گفت بلشه یه فردارم میمونم پس فردا مبرم 

2706