2733
2734

من تو خونه ای میشینم که ن کولر داره نه هیچی قدیمی ساز الان یک اردیبهشت موعد قرار دادم تموم میشه از صد تومن ده تومن دادهمیگه برو دنبال خونه بقیه پولتم ندارم بدم یه قیمتی هم گذاشته ک حتی دوهفتست کسی حتی بازدید هم نیومده بنگاه صاحب ملک داماد پدر زن هستم اون پاسمیده به این این به اون املاکی هم مجوز نداره از سوم فروردینم اعلام کردم میخوام پاشم خونه دور سقف بخاطر ساخت طبقه بالا ترک برداشته راه میری میلرزه امنیت ندارم برم اتحادیه شکایت کنم شوراحل اختلاف چی میشه دستم به کجا بندمیشه خسته شدم بخدا😭😭😭میگم پشت قرار داد بنویس تا چهل روز دیگه پولو کامل میدی برم جایی قرار داد ببندم میگه نمینویسم شکایت کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید با طبقه بالاهم حرف بزنید دارن دقیقا چکارمیکنن مراقب باشن

ددقیقا این ترککم بودیهو بزرگ شد اشپز خونه یه تیکه گچش افتاد پایین بی همه چیز اجاره هم سر موعد بخدا میدم داره فقط اذیتم میکنه مگه میشه نداشته باشن حتی نمیگه کی تصویه میکنه برم جا دیگه قرلر داد ببندم

2738
ددقیقا این ترککم بودیهو بزرگ شد اشپز خونه یه تیکه گچش افتاد پایین بی همه چیز اجاره هم سر موعد بخدا م ...

تنها راهش بنظرم شکایته 

البته ممکنه این ترک دیوار رو بهانه کنه ازتون خسارت بگیره

برای ترک دیوار با بنگاهی و طبقه بالا حرف بزنید

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
تنها راهش بنظرم شکایته  البته ممکنه این ترک دیوار رو بهانه کنه ازتون خسارت بگیره برای ترک دیو ...

عزیزم ترک دیوار طبقه بالا سر من خیلی شدید تره چیز تابلو چه خسارتی داره اخه وسایل تو بوفه هم همش تکون میخوره راه میریم شکایت کنم جواز بنگاهم نداره پاش گیر میشه به نظرت؟ 

تنها راهش بنظرم شکایته  البته ممکنه این ترک دیوار رو بهانه کنه ازتون خسارت بگیره برای ترک دیو ...

میگم که بنگاه پدر زنش بنگاه هم جواز نداره پرو پرو میگن شکایت کن نداریم پول بدیم 

شکایت کنی کم کمممش ۳ ماه طول میکشه بنظرم به شرخر استخدام کن 

ما میخایم مستاجرو قانونی بندازیم بیرون ۳ ماهه الافیم دادگاه هی معلت ۱۰ روز یا ۶۰ روز میده به این مستاجر بی شرفمون ، قانونه اگر با کسی بریم اسباب اساسیه شو بندازیم بیرون ازمون میتونه شکایت کنه قاضی گفته بزارید روال قانونی طی بشه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
عزیزم ترک دیوار طبقه بالا سر من خیلی شدید تره چیز تابلو چه خسارتی داره اخه وسایل تو بوفه هم همش تکون ...

خسارت نباید بگیرن

ولی از لحاظ شخصیتی که داره ممکنه اینکارو کنه

قرار که دارید شکایت کنید..جواز نداشته باشه پای خودشم بنظرم گیره،البته موقع شکایت بگید اطلاع نداشتیدکه جواز نداشته یا درمورد جواز هیچی نگید

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
شکایت کنی کم کمممش ۳ ماه طول میکشه بنظرم به شرخر استخدام کن  ما میخایم مستاجرو قانونی بندازیم ...

گلمن من مستاجرم تواین خونه امنیت ندارم بنگاه ک قرار داد برام نوشته حتی جواز هم نداره بریزه روسرم کی پاسخگو هست اخه همیشه حق بامستاجره انشالله مشکلت حل بشه برامنم دعاکن خسته ام خیییلیشورا حل اختلاف کجا رفتید شما؟ 

خسارت نباید بگیرن ولی از لحاظ شخصیتی که داره ممکنه اینکارو کنه قرار که دارید شکایت کنید..جواز نداش ...

چرا اتفاقا میگن باید بری اتحادیه براش خسارت میزنن پلمپ میکنن اخه مردم ازاری خوبه ده نفرو واسطه کردیم میگه ندادم نمیدم خب تکلیفمن چیه غلطکردداد اجاره پول پیش خورده 

2706