2733
2734

سلام دخترا من شاغلم و یکساله ازدواج کردم من به ظاهرم معقولانه اهمیت میدم سعی کردم جهازم عالی باشه که نخوام چند سال وسیله بخرم و پولامم جمع میکنم طلا میخرم ما ماشین و خونه نداریم و من باید مراعات کنن مادرشوهرم مستاجره و همش خوشگذرونه یعنی فقط میخورن خودش یه لباس درست و حسابی نداره و همیشه آشغال میپوشه توقع داره من کل حقوقمو صرف آرایش خودم کنم و باهاش بریم مسافرت و اونجا براش خرج کنم حتی راضی نیست طلا بخرم احساس میکنم راضی نیست ما صاحب چیزی بشیم همش میگه وای فلانی عروسش چه لباسی پوشیده بود چه خیلی ظاهر بینه جای اینکه بگه خدارو شکر عروسم خونه جمع کنه این رفتارش اعصابمو خورد میکنه توقع داره من همش لباس بخرم اونم لباس های آت و اشغال 😑 خوشم نمیاد ببینمش همش میگه خدا کنه اونیکی عروسم خوش تیپ باشه به خودش برسه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توجه نکن. همین آدم به وقتش نظرشو برمیگردونه میگه تو نتونستی زندگیتونو جمع کنی همش چرت و پرت خریدی. ولی کلا تعادل داشته باش. هم لباس بگیر و به خودت برس هم پس انداز داشته باش و طلا بخر

2742

به خودت برس ولی زیاده روی نکن 

یکی رو میشناسم شاغل بود اوایل ازدواجش اصلا به خودش نمی‌رسید همش لباسای مجردیش که از خونه باباش برده بود رو می‌پوشید پولاشو پس انداز می‌کرد تا صاحب خونه بشه آخرش که خونه خرید به اسم شوهرش شوهره اصلا بهش احترام نمیذاره بهش میگه شلخته کثیف 

به نظر من شما هم کل تمرکزتو برا خونه خریدن نزار ولی تو خرید لباس هم زیاده روی نکن 

❤️🇮🇷