2733
2739
عنوان

دلم یه چلوکباب مشتی میخواد

100 بازدید | 3 پست

دلم یه چلوکباب مشتی میخواد

بشینم کنار سفره ی سفید، شلوغ، وسط یه عالمه دختر خاله و پسرخاله و عمه و دایی و عمو، اون از اونور بگه سماغ رو بده، اینور یکی دوغ بریزه، صدای قاشق چنگالی که میخوره به بشقابای ملامین، کره هایی که آب میشه روی چلوی خوش عطر، پیاز توی پیش دستی، منم برم بشینم پیش عزیز جون...

هه ر بژی کورد❤️  اگر درد را احساس کرده ای زنده ای؛ اما اگر درد دیگران را احساس کردی انسانی

🙏🌱🙏

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ولی خونه عزیز جونما ته ته لاکچری بودن ی برنج و خورشت بود یادش بخیر

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742